Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Véleményem szerint a halak...

Véleményem szerint a halak vonzzák az embereket, szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 13:45
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Vááá utcsó,szívemből szóltál,de én nem akartam ilyen csúnyaságot írni:P

Skorpió vagy,mi?

2010. jún. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
71%
skorpió az aszcendensem, honnan gondoltad?:D amúgy rák a csillagjegyem. én sem akartam csúnyaságot írni, csak úgy jött, eddig a halakkal csak ilyen tapasztalataim voltak, de meg lehet győzni az ellenkezőjéről:) az egy dolog, hogy nehéz lesz.
2010. jún. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Csak magamra ismertem a válaszodból,néha belőlem is kikívánkozik ilyesmi.

Állítólag illik hozzám a halak,de én nem tudnám elképzelni az életem egy ilyen "minden mindegyel".

"Akarsz elmenni valahová?" Mindegy.

"Mit szeretnél csinálni?" Mindegy.

"Jó neked így egyáltalán? Mindegy.

A másik,ami roppant bosszantó benne,hogy egyedül semmit nem képes megcsinálni...legalábbis önsajnáltatás és panaszkodás nélkül....

Hát én ettől hülyét kapok,sokkal jobban szeretem az erős,határozott jellemeket.

Szóval biztosan van olyan ember,akit vonz,de nem én vagyok az.

2010. jún. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
68%

Én halak vagyok, és nem szokásom sajnáltatni magam, jah és egyedül élek 19 évesen, eltartom magamat egyetem mellet, szóval bekaphatjátok:D ^^:D

És egyáltalán nem vagyok ilyen "minden mindegy" típusú ember, nekem aztán van véleményem, nem szeretem ha rám eröltetnek dolgokat:D


Amúgy jah...én is vonzom az embereket:S pedig nem akarom, mert szeretek egyedül lenni:D szeretem a magányt:D

Erre mindenki meg akar ismerni...xD főleg mostanában és főleg hapsik...XD

Általában szimpatikus vagyok az embereknek, mert önzetlen vagyok meg normális gondolkodású...komoly felfogású, de egyben tudok gyerek is lenni, rohadt vidám vagyok, mindig ezer wattos vakus vigyorral a képemen pörgök:D meg azt is mondják, hogy aranyos vagyok^^:D


19 L

2010. jún. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

tegnap 22:57 ott a pont!

Mindent megmagyaráz.

2010. jún. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Egyetértek.

Eddig nekem is rossz tapasztalataim voltak a halakkal.egyik legjobb bnőm volt az.ő is szereti a magányt, nagyon pesszimista.ő amolyan 'nekem mindegy' típusú :D -.-"

kicsit már elegem volt,hogy mikor próbáltam optimista lenni ő mindig visszahúzott a pesszimista szemléletével. én amúgy bika vagyok:D

nem szereti az idegeneket nem igazán szeret ismerkedni se amolyan visszahúzodó ő is mint a legtöbb halak.

a jobbik oldala az volt mikor vidám volt és mindenen nevettünk na akkor tényleg jó volt de ez az oldala ritkán mutatkozott meg.:/

szóval nem igazán szeretem a halakat.persze biztos vannak kivételeket.

2010. jún. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Igen, mint pl én:D

Én mindig vihogok...életvidám vagyok:D

Viszont tény és való, hogy én is visszahúzódó vagyok...de ha valaki odajön hozzám, barátságosan fogadom...és kell egy kis idő, míg feloldódok, meg megbízok benne, de utána tök jó:D

Ohh de szörnyű...ilyen rossz tapasztalatok vannak a halak jegyűekkel kapcsolatban?:S Ah...ez azért van, mert nem ismertek engem...:D ^^


Halak "foreva'":D

2010. jún. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

XD páran elszakadtak a témától de én meg bocsátok (mert vízöntő vagyok XDXD )

szóval így a válaszokkal kapcsolatban nektek is ez a tapasztalatotok!köszi

2010. jún. 10. 15:04
 19/32 anonim ***** válasza:
71%

Én halak vagyok és olyannyira utálom a haltulajdonságokat, hogy kiszámoltam, mikor kell teherbe esnem, hogy még véletlenül se legyen hal a gyerekem:)))

És pont emiatt abszolút nem vonzódom a halakhoz. Mondjuk én elég határozott jellem vagyok, egyáltalán nem egy nyámnyila, amit legjobban utálok a jegyben, de amúgy a negatív beállítódás és a pesszimizmus és a visszavonulás az sajnos jellemző rám és utálom!!!

2010. jún. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim válasza:

01:30

Nem születtél véletlenül a vízöntő határához közel? (Febr. vége) mert a jellemzésed alapján olyasmi lehetsz, mint én. :D

Én febr. 19.-én születtem, még éppen vízöntő vagyok, és bennem is keverednek a vízöntő és a halak tulajdonságai. Pozitív gondolkodás, mindig vidám vagyok, de szeretek komoly dolgokról is beszélgetni. Amilyen hamar csak tudok, függetlenné szeretnék válni, hogy tényleg én irányíthassam az életem és én szerezhessem meg önerőből a hozzá szükséges dolgokat. Viszont nagyon hamar megszeretem az embereket, naiv vagyok, bízom az emberek jó szándékában.

15/L


Amúgy halakkal kapcsolatban én is azt tapasztaltam, hogy sokkal érzelmesebbek másoknál, és néha hajlamosak a hisztire.

2010. jún. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!