Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák lány és Kos fiú, szerintet...

Rák lány és Kos fiú, szerintetek működne a kapcsolat?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 18:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Ennek örülök, és ez esetben megnyugtathatlak: ez egészen biztosan nem áll a háttérben.
2010. jún. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 BlackSword ***** válasza:
Na most nyert új értelmet a fajok keveredése... Milyen lény jönne abból létre???
2010. jún. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Szia!


Bár én kos lány vagyok a legjobb barátnőm rák ,a legjobb fiúbarátom pedig bak, és nagyon jól megértjük egymást :)

Az, ami belőlem hiányzik,bennük megvan és így tökéletesen kiegészítjük egymást :)

(bár nem erre vonatkozott a kérdés)



Az előző barátommal,akivel 18 hónapig voltunk együtt rák csillagjegyű volt. Nagyon érzékeny, család centrikus, megértő, nyugodt és kedves volt. Én úgy fogtam fel ezt az egészet,hogy bármennyire is 'különböztünk' , ez volt benne a szép. Hiszen kiegészítettük egymást.

A kapcsolatunknak sem az 'összeférhetetlenség' miatt lett vége.



Szerintem ez az egész marhaság. Ne az alapján dönts egy fiú mellett,hogy milyen csillagjegyű.

2010. jún. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
majd ha megcsal és azzal védekezik hogy ő xy csillagjegyű, akkor visszafogadod mert biztos szerencsétlen csak azért tette mert xy csillagjegyű?? XD
2010. jún. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!!

utolsó elötti , psze h nem csillagjegy alapján döntök , de érdekel.

Utolsó válaszoló , ez vicces vlt xDDDD

2010. jún. 13. 20:18
 16/23 anonim válasza:
nem, nem állhat ez a háttérbe, mivel az egész horoszkop egy humbug, gondolkodjon már, te hisztis vagy a párod meg bunkó, ezek emberi tulajdonságok és lehet az egyik a másikból növi ki magát, de semmi köze, hogy mikor párosodtak a szüleitek.
2010. jún. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
működhet, nem ezen múlik.
2010. jún. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Minden lehetséges elméletileg, de inkább a "nem"-re szavazok én is. A horoszkópoknak van alapja, nem is kevés, persze nem csak az alapján kell dönteni, de mindenképpen érdemes összehasonlítgani a leírtakat a választottad tulajdonságaival. Támpontot adhat. Persze vannak örökös horoszkóp ellenzők, de hát "Boldogok a lelki szegények, mert övék a mennyek országa." B)
2010. jún. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
utolsó hozzászólás utolsó mondata így igaz, csak nem úgy, ahogy gondolja. Ha valaki azt hiszi, hogy bármely mai médiában illetve "jósok" és stb-k által mondott horoszkópoknak több közük van a valósághoz, mintha én leülök és mondok pár semmitmondó leírást, azokra lehet ezt mondani, bár nem szoktak boldogok lenni:)
2010. jún. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Szija, a horoszkópok igenis sokat jelentenek, főképp nekem, hisz én is rák lány vagyok és nagyon sok kos fiúval volt dolgom, de nem tartott tovább 2 hónapnál, mindig befuccsoltak, a rák lány-kos fiú egyáltalán nem illenek össze, tűz és víz szal sztem keress mást magadnak, tipikusan a rák lányhoz a bika, halak, rák, oroszlán fiú illik, sok szerencsét^^(www.harmonet.hu)
2010. jún. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!