Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák lány és Kos fiú, szerintet...

Rák lány és Kos fiú, szerintetek működne a kapcsolat?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 18:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
62%
Nem működhet. Rák és kos sohasem működhet, úgy ahogy a bak és a kos sem működhet, meg az ikrek és a kos sem működhet. Elképzelhetetlen paradoxon lenne, ha egy Rák lány, és egy Kos fiú kapcsolatba lépne egymással, belegondoltál már?! Megváltozna az egész tér-idő kontinuum, és megsemmisülne a világegyetem.
2010. jún. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
30%
egyetértek az elsővel de hadd javítsam ki: ugyanígy elképzelhetetlen lenne a nyilas-szűz és a vízöntő-vízöntő párosítás, mert ezeket chuck norris egy pörgőrúgással felküldené a marsra és ott nem lehet vizet önteni mert nincs gravitáció megh nyilazni sem mert ellebeg a nyílvessző!!
2010. jún. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
41%

A rák és kos csillagjegyeket összehasonlítva alapjában véve nehéz kapcsolatnak tűnik.

Egyértelműen a kosé az irányító szerep, ami ebben a felállásban talán nem is lenne baj, de a ráknak több törődés kell mint amennyit egy kos meg tud adni neki.


A kapcsolat attól függ, hogy a rák mennyire képes tolerálni a kos tüzességét. Ha képes elviselni, vagy a rák képes valamennyire lenyugtatni a kost akkor jó kapcsolat válhat belőle.

Minden egyéb esetben viszont szenvedés mindkét fél részéről, de legfőképpen a rák számára, mivel ő az érzékenyebb.

2010. jún. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Működhet, ha a felek elfogadják a másik kevésbé szeretett tulajdonságait, pl. a ráknál az érzelgősség, a kosnál az arrogancia.
2010. jún. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Rák vagyok a párom kos. Nem hiszek benen hogy alapvetően ezen múlna minden, de feltéve hogy igaz, hát valóban nem egyszerü eset:) Rengeteget veszekszünk, folyamatosan megbánt, jó tudom túlérzékeny vagyok... De ő meg túlbunkó >.< :D

Abban az esetben működhet ha kompromisszumképes mindkét fél, ami főleg a kosnak nem erőssége. És abban az esetben ha a rák képes lenyelni sok kreált sérelmét. Tudom magamról is hogy gyakran olyan dolgon akadok ki amin nem kéne.

ODa kell figyelni egymás bogaraira. A nőnek sokat kell engednie, a kos mellett pörögni kell és mindig újat mutatni neki különben nem érdeklődik. A fiúnak pedig megkell tanulnia türtőztetni a nyelvét és tisztelni a nőt.

2010. jún. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
2x is voltam ilyen helyzetben és tényleg nagyon érződtek az ellentétek, rám nagyon igazak a rákvonások és így nehezebb, hiába szerettük egymást nem ment. A másikkal nem is voltam igazán sokat együtt..de lehet h most újrakezdjük:) a lényeg h ő nem tipikus kos jellem, tehát vele könnyebb. De nem befolyásol a csillagjegy, attól ugyanúgy össze szeretnék vele jönni, h ő kos:D
2010. jún. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%

Nem.

Keress mást.

2010. jún. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat :) Igen , sajnos énis elég , érzékeny vagyok, és olyanokon sértődök meg amin nem kéne!! :/ jah , és igen , a kos néha elég bunkóó xD
2010. jún. 9. 11:20
 9/23 anonim ***** válasza:
24%
A horoszkópok még mindig nem jelentenek semmit, nagy idiótának kell lenned, ha ez alapján keresed a párodat.
2010. jún. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
21:11 eggyáltalán nem a horoszkóp alapján keresem a páromat...-.-" csak vannak mostanában nézeteltéréseink , és lehet h ez is állhat a háttérben!! puszillak
2010. jún. 12. 21:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!