Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Durván össze vagyok keverve?...

Durván össze vagyok keverve? Szerinted így milyen ember vagyok?

Figyelt kérdés

Ikrek vagyok de aszcendensem Skorpió. : D


Szerinted ez így nem furcsa egy kicsit? Mert szerintem elég elvont és "szélsőséges" jegy mindkettő.


2010. jún. 6. 19:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én kos - oroszlán vagyok... mind a kettő tűz jegy... hidd el, jobb, ha a legtöbben távol tartják magukat tőlem :D Amúgy csak hozzá kell szokni a szélsőségekhez, és csak még jobb ember lehetsz, mert mind a kettő jegy tulajdonságait kihasználhatod :)
2010. jún. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok. és tudom most jönnek a lenéző válaszok : )
2010. jún. 6. 19:55
 13/16 anonim ***** válasza:
a kos-oroszlán válaszoló vagyok: Én is 14 vagyok :D örülök, hogy egyáltalán érint még korombelit a téma...
2010. jún. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem lenéző, csak sejtettem, hogy gyerek lehetsz még, mert akkor akar az ember mindenáron szélsőségesnek és elvontnak tűnni. Majd kinövöd:)
2010. jún. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Igaz amit mondasz nem is tiltakoznék ellene. Tényleg ilyen korban a legtöbbek - ha nem mindenki - akkor mindenféleképpen elvont akar lenni. Vagy ahogy ma mondják "egyedi" bár őszintén meg mondom szerintem minden ember egyedi hisz minden ember más de mára már ez is téves lehet hisz' mindenki mindig a divatot követi. Én nem követem a divatot de mint a legtöbb " tinédzser " én is afféle "szélsőség akarok lenni hogy kitűnjek". A horoszkópomat nem szoktam olvasni csak a jellemzést olvastam el.. Mindegy.


14/F aki nem emo, nem diszkós, és nem twájlájt fan, nem (divat)meleg, nem animefan, és nem hallgat pop zenét. :D

2010. jún. 7. 12:46
 16/16 anonim ***** válasza:
A barátom is ugyanilyen nagy katyvasz, mint te! :D Én pont a fordítottja vagyok, és nadjon jól kijövünk egymással ;) Szerintem jó párosítás a tied, a két legkülönlegesebb jegy vegyülete vagy :D
2010. jún. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!