Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Durván össze vagyok keverve?...

Durván össze vagyok keverve? Szerinted így milyen ember vagyok?

Figyelt kérdés

Ikrek vagyok de aszcendensem Skorpió. : D


Szerinted ez így nem furcsa egy kicsit? Mert szerintem elég elvont és "szélsőséges" jegy mindkettő.


2010. jún. 6. 19:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
Figyelj! Én pont ilyen vagyok, és szerintem e kettő jegy nagy potenciált rejthet magában. Olvasgasd a Szakszerű horoszkópokat, és sokat megtudsz majd erről. Ha megkérdezhetem, akkor te miben tapasztalod meg a szélsőséget, vagy annak hiányát?
2010. jún. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem így egy nagy lúzer vagy, hogy a babonákat bújod! Remélem, patkó is van a szobád falán, meg denevért is szögeztél az ajtódra!
2010. jún. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A denevérről nem hallottam. Az mire jó?:D:D:D
2010. jún. 6. 19:35
 4/16 A kérdező kommentje:
Neked mi a horoszkópod? :D
2010. jún. 6. 19:38
 5/16 anonim ***** válasza:
Bak és Mérleg az aszcendensem, ha ennyire érdekel. De nekem nem ez határozza meg az életemet, ennél jobban ismerem már magam, hogy ez irányítson.
2010. jún. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Jöhet a Bakok szidalmazása nyugodtan, bár erre van egy külön kérdés, az nagyon mókás, ahogy ott 1-2 Bak jegyű ismerős alapján néhányan mindent összehordanak rólunk, persze kizárólag rosszat, hiszen egy Baknak nincs jó tulajdonsága...:)
2010. jún. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
És ha elolvasod a jellemzésed nincs semmi hasonlóság?
2010. jún. 6. 19:44
 8/16 anonim ***** válasza:
Persze, van ami stimmel, a rossz és a jó tulajdonságokban is. De ez csak a pontos születési dátummal készült elemzésekre igaz, nem a női magazinok "holnap minden Orsozlánt elüti az autó"-jellegű bölcsességekre... És akkor mi van, ha van hasonlóság? Igazítsam ahhoz az életemet? Neked ennyire befolyásoló a horoszkóp?
2010. jún. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem szoktam olvasni a horoszkópomat. (Mármint hogy mi lesz velem az nap) csak a jellemzéseket olvastam el.
2010. jún. 6. 19:49
 10/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. jún. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!