Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió nő és bika férfinek...

Skorpió nő és bika férfinek milyen a kapcsolata?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várok! Horoszkópos oldalakat már végigjártam :D
2010. máj. 6. 00:11
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Szia 24/L

Nagyon szépen köszönöm előre és nagyon várom! :)

2010. máj. 10. 17:50
 12/18 anonim válasza:
100%
Én skorpió nő vagyok, a párom pedig bika. Ahogy kérdezted. Eget rengető a szerelmünk, 5 éve nem tudunk még levegőt se venni egymás nélkül.
2010. máj. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk fordított a helyzet, én vagyok a bika lány, a párom meg skorpió. 7 éve vagyunk együtt, ő a jobbik felem. DE nagy szerencse, hogy bika vagyok, más jegy nem hinném, hogy elbírná viselni a hullámzásait, kirohanásait és (főleg kezdetekben) a birtoklási vágyát:)

De nagy kincs.

2010. máj. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%
Az én volt barátom bika jegyű én pedig skorpió lány vagyok. Iszonyatosan szerelmes voltam belé és hát a végén inkább ő bolondult jobban belém. Akkora viszont már nem tudtam elviselni a lustaságát. Ez volt a legnagyobb hibája, pedig más téren nagyon is jól kijöttünk egymással. Alapjába véve úgy gondolom, hogy e két jegy nagyon vonzódik egymáshoz és, ha a bika nem túlságosan lusta, akkor jó kapcsolat lehet, én sajnos rosszul jártam.
2010. máj. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a párosítás.Közel tíz éve vagyunk eggyütt,egyre jobban szeretjük egymást még mindig,ahogy egy korábbi válaszadó írta,levegőt se tudunk venni egymás nélkül,most házasodunk.
2010. máj. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat és várok még sok-sok tapasztalatot skorpió nő és bika férfi párosítással. :)

Akik pedig kapcsolatban vannak, azoknak sok boldogságot! :)

2010. máj. 23. 09:05
 17/18 anonim válasza:
100%
Én bika nő vagyok, a barátom skorpió férfi. Hihetetlenül szenvedélyes a szerelmünk, kiegészítjük egymást, nagyon jól megvagyunk. :-) Most elsején költözünk össze, annyira vágyunk egymásra. :-)
2010. máj. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ez tök érdekes mert én skorpió nő vagyok és van egy bika fiú ismerősöm és nálunk is az van,h vonzz szó szerint ,de tök máshogy mint a többi fiú, tényleg jobb szót nem tudok rá.. ha vele vagyok akkor így megcsókolnám vagy megfognám a kezét... viszont az érdekes benne,h egyébként meg bizonytalan vagyok abban,h jó lenne -e ha összejönnénk... ő akarja amúgy..
2010. aug. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!