Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió nő és bika férfinek...

Skorpió nő és bika férfinek milyen a kapcsolata?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várok! Horoszkópos oldalakat már végigjártam :D
2010. máj. 6. 00:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
kérdezd meg a szüleid:P
2010. máj. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%
Elméletileg nagyon jó, de ez sok dologtól függ. Elméletileg mindkét jegy szenvedélyes a szerelemben, (vitázni is nagyon tudnak), A skorpió nagyon makacs, konok, de a bika simulékonyabb, a nyugalomért akár még vissza is fogja magát.A skorpiónak tetszik hogy a bika szereti a szép dolgokat, stílusa és kiállása is van.
2010. máj. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
nem jó végkicsengés!!!!
2010. máj. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Állítólag a 2 legnagyobb szexuális étvággyal rendelkező jegy :D
2010. máj. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%

Szenvedélyes :)))


A bika szó szerint,csodálja a skorpiót és kényezteti.De ha nem úgy alakulnak a dolgok,ahogy neki tetszene,eltűnik...

2010. máj. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Kiegészítik egymást és szerintem jó kapcsolat lehet belőle, csak a bika féltékeny és szereti uralni a másikat, de a skorpió nők szeretnek flörtölni és pasizni, így ebből biztos lesznek konfliktusok!!
2010. máj. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Én skorpió lány vagyok nem is vagyok makacs:P de flörtölni szeretek:D, és van egy bika ismerősöm és hát nem tudom olyan különös mert alig ismerem még de olyan furcsa hatással van rám. Szeretem ha a közelemben van egyszerűen vonz engem és szerintem én is őt. :)
2010. máj. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
81%

Ezt egyértelműen nem lehet eldönteni, mert fontos tudni a pontos születési órát is. Tapasztalatom szerint a Bika férfi simulékony, mindent megtesz azért, hogy megszerezze a kiszemeltjét. Viszont ezt követően újrapróbálkozik másnál.

A Skorpió férfi jó szerető, de kitartóbb, hűségesebb a Bikánál.A Skorpió nő rámenős, megszerzi akit akar és ha megkapta meg is tartja hosszú ideig.

2010. máj. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Férfi: 1989.04.29. 20:00

Nő: 1989.11.21. 10:10

2010. máj. 10. 03:35
 10/18 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező! :)

Jó, hogy megírtad a születési adatokat, később megnézem kettőtök közös képletét és leírom, mit látok :)

Asztrológus vagyok :)


24/L

2010. máj. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!