Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ti hisztek a horoszkópban?

Ginevra1986 kérdése:

Ti hisztek a horoszkópban?

Figyelt kérdés
Szerintem akkora hülyeség az egész, most komolyan, ilyen sablonos mondatokat bármikor írok én is: [link]

2016. ápr. 13. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Ebben a formájában nem, de az asztrológia ennél jóval összetettebb dolog. Rám pl abszolút nem illik a jegyem leírása, ezért butaságnak gondolom, amikor azt mondják, hogy ez az ember ilyen meg olyan, mert a rákok kosok mérlegek ilyenek meg olyanok.

Viszont egyben nézve az aszcendensemet, nap-holdjegyemet és a születésemkori bolygóállásokat, meglepően pontosan jellemez a teljes kép.

2016. ápr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 M Richárd válasza:
Ezt az ember dönti el saját magának. Van akinek sacc alapból beadja és már hisz is benne. Vannak olyan térések, hogy beadnak egy sablon üzit de az valami nagy kamu, de viszont tényleg van olyan, hogy megnézik valami módon a csillagok állását. Én viszont hiszek benne.
2016. ápr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit, de inkább a mikroszkópban és a teleszkópban hiszek.
2016. ápr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. ápr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hát nem igazán,bár volt mikor hittem benne,és mivel jó a fantáziám,így úgy láttam minden ember viselkedését,mint amilyen a csillagjegye....

belelovaltam magam.de hogyha nem csinálom azt,akkor máris hülyeségnek tűnik

2016. ápr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!