Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ti hisztek az ilyen házassági/...

Ti hisztek az ilyen házassági/párkapcsolati horoszkópban? Nem ilyen újságosra gondolok. Volt már valaki azrológusnál ilyen ügyben? Szerinted hülyeség?

Figyelt kérdés
Nem az ilyen bulvárosra gondolok.Hanem amikor az asztrológus,2 ember születési képletét percre pontosan összeveti.Lehet hinni az ilyeneknek?Nektek mi a véleményetek róla?
2015. márc. 4. 14:59
 1/9 anonim válasza:
54%
Ne mond, hogy te hiszel az ilyenbe.
2015. márc. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség az egész.
2015. márc. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Jáj gyüjjön nagyságos kisasszony. Én jósulok magának szerencsét!
2015. márc. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Azt mondja, amit hallani akarsz.
2015. márc. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A komplett asztrologia egy nagy baromsag.
2015. márc. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem hiszek benne én sem kedves első.Véleményekre vagyok kiváncsi.Ez baj?

Én biztos nem adnék azért pénzt,pláne nem úgy,hogy megmondja mi lesz x év múlva.

Egyébként ez nem jóslásnak számítt állitólag.Hanem abba tud segíteni,hogy ha egy párkapcsolat zátonyra fut pl,akkor merre induljon el 2 ember,hogy javítsanak rajta.

2015. márc. 4. 15:12
 7/9 anonim válasza:

Tehát nem hiszel benne. De azért mégis.


Nem vagyok babonás, hogy lekopogjam:-)

2015. márc. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Arra, hogy merre induljon, én is Megmondom, tök öszintén, ingyen, ha már mondjuk ismerem a szituációt. Ugyanis a legtöbb jós a megérzéseire hagyatkozik, pedig a jövő elég képlékeny.
2015. márc. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi valóságalapja. Ha lenne, akkor csak tizenkétféle ember létezne a földön, mert hónapból is csak annyi van... Ja meg a másik, hogy melyik naptár szerint? A Gergely-naptárat nem használják az egész földön, sőt! Arról már ne is beszéljünk, hogy egyáltalán nem pontos, mert már a bevezetés után elcsúszott, csak nézz utána.
2015. márc. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!