Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ti milyen horoszkópban hisztek?

Ti milyen horoszkópban hisztek?

Figyelt kérdés

Most nem kérek olyan válaszokat hogy "egyikben sem" meg "hülye aki hisz benne". S bár én se hiszek nagyon ezekben, de azért egy picit igen. Szóval volt egy olyan kérdés hogy "Hogyan deríthetem ki, hogy mi a totemállatom?". A válaszoló beküldött egy oldalt ahol az első válaszoló linkelt egy oldalt ( [link] ahol megnéztem a sajátomat és ugyan nem teljesen, de valamilyen szinten illet rám. ( Én tudom magamról hogy hajlamos vagyok többet látni magamba mint ami igaz ezért még biztos se vagyok teljesen.) De elolvastam a barátnőmét akire be kell vallanom egyáltalán nem illik a leírás (vagy csak én nem akarom elfogadni). Aztán azt a horoszkópra kerestem rá amit egyébként is használunk (vízöntő stb.). Régen nem hittem benne mert teljesen hülyeséget írt az én csillagjegyemről. Nos elolvastam és talán a fele úgy igaz volt, de a másik fele tuti nem Elolvastam a barátnőmét ami szinte ugyanazt írta mint az előző, de ez kicsit jobban illet rá. (Ő hisz bennük mert szerinte ez nagyjából igaz. Szerintem annyira nem illik rá, de ez lényegtelen). Emellett megnéztem a kelta horoszkópot. Az se illet rám. Megnéztem a reinkarnációs horoszkópot és mivel az olyan dolgokról szólt (társas élet, család, munka)amihez nem volt nagyon szerencsém ezért inkább hagyom. A kínai horoszkópban meg nem hiszek mert kizárt hogy egy évben ugyanolyan emberek szülessenek.

Most mindenki aki olyan válaszokat akar adni, "hogy csak meg akarod erősíteni önmagad, hogy tényleg olyan vagy mint amilyen" vagy "csak irigy vagy a barátnődre" azok hagyjanak.

Arra vagyok kíváncsi te mit gondolsz, miért hiszel ebben, melyikben, és miért.

Előre köszönöm a válaszokat!



2014. szept. 10. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Percre pontosított, több évet tanult, tapasztalt hozzáértő által felállított és kifejtett képlet tartok érdemesnek arra, hogy az érdeklődés szintjén figyelembe vegyem.
2014. szept. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak abban, amit én állítok össze!

.

Statisztikában is csak abban hiszek, amit én hamisítok...

2014. szept. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Eleve gond, ha hinni kell benne. Ha működik, akkor működik, ha hiszel benne, ha nem. De még nem sikerült bebizonyítani, hogy működik. Jó, vannak egyéni példák: "megmondta előre a horoszkóp a nagymamám epekövét". Jó köszi, sok nagymamának van ilyen - olyan köve. Tudományosan sem állja meg a helyét. Játéknak jó, része a kultúrkincsnek, de aki eszerint él - az az ő baja.
2014. szept. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!