Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Asztrológiában járatosak,...

Asztrológiában járatosak, milyen vagyok?

Figyelt kérdés

Érdeklődöm az asztrológia iránt és kíváncsi vagyok, mások mire jutnak a részletes képletem alapján. Lehet bővebben, ha valakinek van kedve/ideje, de lehet akár egy mondat, egy szó, ami eszetekbe jut!

Minden választ megköszönök!


[link]


2016. jan. 11. 15:46
 1/3 anonim válasza:

A hivatásodban nagy eredményeket fogsz elérni.

Egyébként hány éves vagy?

2016. jan. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mozgékony, érdeklődő, de szétszórtságra hajlamos vagy.
2016. jan. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Karriert futhatsz be, híres lehetsz, nagyonisemrt a szakterületeden. Munkában talpar is tudsz áálni mindig,ha kényszerülsz is váltani, akkor is. Sok meber vesz körül,könnyen barátkozol. Bár azt mondom inkább majd ez jobban a 30 éves korod utáni időszak lesz. Azonban azért nem habostorta az élet. Ránézésre ennyi. Azonban több órás munka is lehet részletesen kielemezni egy életutat, főleg ha mnden téren kíváncsi vagy. Szóval itt sokat ne várj.
2016. jan. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!