Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek napjegyűekkel milyen...

Ikrek napjegyűekkel milyen tapasztalataitok vannak párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Pozitívat, negatívat mindet szívesen várom:)

De leginkább a negatívat, mert túl szépnek tűnik az elején, azt hallottam, aztán történik egy váltás és mintha más ember lenne.

Mindenkinek több arca van, de ők tényleg gyorsan és gyakran váltogatják az arcaikat?


2015. máj. 30. 20:48
 1/8 anonim válasza:

A napjegyen kívül nagyon nagy hangsúly van Ikrek esetében a Merkúr helyzetén, párkapcsolatait tekintve a Hold a Vénusz és a Mars elhelyezkedésén, valamint, hogy milyen fényszögeket kapnak az adott bolygók. Személyiséget nagyban meghatározza még az aszcendens is, valamint az I-es ház és az abban esetlegesen álló bolygók.

Persze vannak jellemzők, amik fokozottan érvényesek lehetnek egy Ikrek napjegyűre, viszont ennyi alapján nem lehet jellemezni senkit.

Egy párkapcsolatnál sokkal lényegesebb kérdés, hogy aki belelép mennyire van tisztában önmagával. Mindenkinek vannak nehezebb tulajdonságai, ez tény, de olyan sok dolog van ami befolyással lehet ezeknek a fogadására...

Azt javaslom, ne próbálj meg belelátni előre dolgokat a leendő partneredbe, mert annak biztos, hogy csalódás lesz a vége. Megérdemel annyit, hogy tiszta lappal indulhasson és ha erre idő közben fel is kerül valami, amit nem éreznél odavalónak, még mindig ott az esély, hogy mérlegeld a dolgot, tudod-e vállalni vele a közös utat, vagy sem.

Te sem csak egy Bika vagy, vagy egy Halak...

Millió és egy dolog építi fel az ember személyiségét születésétől -vagy már annál is korábbi időktől- fogva, millió egy viselkedési minta, amit a szüleitől és a környezetéből kapott élete folyamán... egy rakás tudattalanul feltörni tudó reakció, melyek bevésődtek az agyába, a zsigereibe... és ezeket nem maga választja az ember. A felismerés hasznos és kiinduló pont lehet a változásra, ha szükséges. Viszont azon is óriási hangsúly van, hogy a fogadó fél miként éli meg az adott dolgokat, mert azt meg az ő saját egyéni kis világa határozza meg.

Mindezt úgy írom neked, hogy Ikrek napjegyűtől várom a harmadik babámat épp és pont asztro suliba jártam, mikor találkoztunk.

Szóval szerintem ne akard beskatulyázni másoktól hallott infók alapján, mert azoknak a másoknak is megvan a maguk kis szubjektív univerzuma fejecskéjükben. Magadban bízz, a saját érzéseidben és vállald a döntéseidért a felelősséget!

2015. máj. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ikrek jegyűvel voltam párkapcsolatban.Sajnos én csak rosszat tudnék írni, így inkább nem írok semmit. Az biztos hogy az elején, nagyon el tudják adni magukat. De ez nem feltétlenül igaz minden ikrek jegyűre, én botlottam csak bele egy ekkora idiótába.
2015. máj. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tök az ellentettjére nem változik, viszont arra tökéletesen képes, hogy eleinte olyannak mutassa magát, ami neked bejön... Szépen kiszimatolja, hogy hogyan viselkedjen, miket (ne) mondjon, aztán amikor már eleget játszott veled és nyergben érzi magát, szép lassan kienged, és semmi remény, hogy olyan legyen, mint akire vágytál...

Nem váltogat gyakran arcot, csak épp rövidebb távon zseniálisan rejti el a negatívumait...


Nekem volt egy ikrek pasim, és életem legjobb döntése volt szakítani vele. Egy hetet nem voltam vele boldog... Eleinte jókat dumáltunk, közös hobbink által jó közös programokat csináltunk, de ezen kívül nem működött semmi.


Rideg, érzelemmentes,nembújós, nem ragaszkodó, ha lett volna lehetősége, még meg is csalt volna, és idegesítően sokat beszél és verseng is a társával.


Nyilashoz semmiképp sem illik, nem tudom Kérdező te mi vagy.

Amúgy nem rossz szándékú az ikrek (mint mondjuk a skorpió), nem akar rosszat a másiknak, egyszerűen csak mindig a saját érdekében cselekszik.

2015. jún. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az ikrek változékony, labilis jegy, ha az aszcendens, mars, vénusz, hold a napjegyhez képest "dominánsabb" helyzetben, jegyben, fényszögben áll (pl nyilas mars, mérleg hold, oroszlán vénusz), akkor azok kiegyensúlyozhatják a sztereotípiát ami kialakult az ikrekről párkapcsolat terén.

Egy ikrek férfi ismerősöm visszahúzódó, negatív, zárkózott, kerüli a nagyobb társaságokat és az új dolgokat, csöndes, szűkszavú, kis termetű.

Míg egy másik ismerősöm többnyire pozitív, odaadó, humoros, és gyorsan lelkesedő, lelkesítő, udvarló, hódító, jól bánik a szavakkal.

A levegő elemű ikrekhez minél több tűz kerül a fenti módon (aszcendens, vénusz, mars stb) , annál inkább azokhoz simul. Persze a fényszögeket meg nem szabad elfelejteni.

De inkább nézz utána könyvben, arra vehetsz mérget.

2015. jún. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az Ikrek-ről sok rosszat írnak, amelyek igazak is. Ők tipikusan azok, akik magukra szeretik húzni a másikat és lefárasztani is. Nagyon erőszakosan simulékonyak, bújósak, művigyorgók, majd pedig azok a tipikus hátulról támadósak.

Egyszóval ezeket idegebetegnek lehet nevezni, már csak azért is, mert tipikus szórakozásból viselkedik így mindenkivel, mániája az emberekkel való játszadozás. Rendkívül irritáló. Sokáig azt hittem, hogy csak a júniusi Ikrek, de a májusiak is ugyanolyanok.

Az Ikrek 20-as srácokra jellemző az, hogy idősebb nőkhöz költöznek azért, hogy egyelőre el legyenek látva teljesen Ingyen, majd pedig amikor bűzlik a szitu, le is lépni egyik napról a másikra. Gusztustalan.

Ismerek olyan vidéki srácot, aki Bp-n csinálta ezt több fiatal csajjal Bp-n, zsinórban, pofátlanul.

Az Ikrek-nek még nagyon fontos az, hogy a párja mindig friss és ultra fiatalos is legyen (vagy sportolni küldi a csajt/nőt, de nagyon gyakra kirándultatja még akkor is, ha az nagyon fáradt), közben ő pedig csak húzza a száját akkor, ha kisebb munkákat kell megcsináljon a lakásban.

Egy igazi Élősködő.

2015. jún. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3-as: tökéletes leírás. Én is Nyilas vagyok, ugyanezeket tapasztaltam. Ki merem jelenteni, hogy még a szex sem volt velük jó amúgy, zéró szenvedély és odaadás, figyelmesség pedig ... nem is ismeri.
2015. jún. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Az Ikrek-nek még nagyon fontos az, hogy a párja mindig friss és ultra fiatalos is legyen (vagy sportolni küldi a csajt/nőt, de nagyon gyakra kirándultatja még akkor is, ha az nagyon fáradt), közben ő pedig csak húzza a száját akkor, ha kisebb munkákat kell megcsináljon a lakásban.

Egy igazi Élősködő."


Fú ez mennyire találó!!! Az előtte lévő gondolatok is, de ez a leg...

No én nem vagyok egy szépségkirálynő, de azért randa sem, és az alkatom is normális és +-3 kiló ingadozást leszámítva állandó. Hát még amikor a legjobb formámban voltam is, még akkor is méregetett állandóan egy hüle ikrek... Hogy mitha felszedtél volna pár kilót, meg jajj ne egyél annyi édességet, mert elhízol, blabla...

Pont én, haha...

Ő: 25 éves korában is volt már vagy 80 kg, a 170 centiéhez, és azóta egyre dagadtabb, és gusztustalan a hasa is...szerintem már 90 kg is lehet, ha nem több. Hála az égnek már régesrég szakítottam vele... :)

2015. jún. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja igen és a szex sem volt vele jó sosem...
2015. jún. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!