Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyenek a Bak férfiak tapaszt...

Milyenek a Bak férfiak tapasztalataitok szerint?

Figyelt kérdés

És, ha az aszcendense skorpió, és holdjegye halak, akkor milyen lehet.

Illetve jó kapcsolatba lehet-e egy rák jegyű lánnyal, akinek szintén skorpió az aszcendense, holdjegye kos.


UI.: Légyszives csak azok írjanak, akik értenek ehhez, vagy van nekik normális véleményük, illetve élettapasztalat is:)


2015. ápr. 26. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Küldjél egy fotót magadról, meg tudom mondani utána hogy érdemes e vele foglalkoznod!
2015. ápr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
OMG
2015. ápr. 27. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bak férfiról nem tudok nyilatkozni, de bak nőként írom, hogy nem könnyű eset :D A skorpió aszcendenssel keverve szerintem félelmetesen szélsőséges személyiség lehet, de a rák-skorpió párosítás nagyon jó, szóval működhet szuperül a kapcsolat, ha horoszkóp alapján nézzük :)
2015. ápr. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha még a Bak nő is azt mondja, hogy a Bak pasi nem könnyű eset, akkor ez már abszolút így van. Rendkívül anyagias, ugyanakkor általában jó munkahelyei vannak, szinte csak ezekre céloz, emiatt is tapadnak rá a nők sokszor.

Szerintem testileg legtöbbször jól néz ki, igazán férfias, ágyban mondjuk nem a legjobb, annyira nem is odaadó, érzéki. Munka és pénz szempontból sajnos nagyon sokszor szeret szemétkedni a környezetével.

2015. máj. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.
2015. máj. 1. 12:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Az exem bak volt. Külsőre jól nézett ki, ezt tudta is magáról, ágyban nem volt nagy szám, de eléggé szexmániás volt. Gyakran volt agresszív és ok nélkül rosszkedvű, hisztis.
2015. máj. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod.

És amikor ok nélkül hisztis volt és rosszkedvű, akkor mit tettél?

Hozzászóltál vagy hagytad, hogy duzzogjon?

2015. máj. 12. 16:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha exem ok nélkül idegbajos volt, először próbáltam beszélni vele, később hagytam, hadd dühöngje ki magát.
2015. máj. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!