Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen tapasztalatotok van a...

Milyen tapasztalatotok van a mérleg nőkkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2014. dec. 18. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon kiegyensúlyozottak.:D
2014. dec. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Jaja! :D

Én mérleg vagyok. Szerintem jó jegy, csak ne kelljen döntenünk. :D

2014. dec. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
nagyon mérlegel:D nagyon meggondol mindent 2x is akár...
2014. dec. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
97%

Nekem több mérleg nő van az ismeretségi körömben - én is az vagyok :D -, ha nem is mindent, de párat leírok... :D


Észrevettem rajtam és anyumon is (ő is mérleg), hogy néha - vagy gyakran - inkább elkerüljük a konfliktust, ha kell akkor inkább csendben tűrjük a dolgokat - közben meg legszívesebben néha pszichopaták lennénk x). Van olyan, hogy inkább helyeselünk akkor is, ha nem kellene. (Bár... Lehet ez itt csak családi vonás xD)

Az én esetemben nem igaz, de van sok olyan mérleg nő, akik elgondolkodnak a dolgokon, mérlegelnek és próbálnak nem felelősségteljetlen döntést hozni, ill. felelősségteljesen viselkedni. Meg úgy mond "Emberek maradni az embertelen emberek világában".


Ez alól egyetlen kivétel mérleg nőt ismerek, az egy pláza cica, mindenkit lenéz, etc. -.-



Egyébként a mérleg az szél elemű jegy, ha jól emlékszem.:)

2014. dec. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az iskolában a mi osztályunk mondhatni a legjobb(tanulás,összeszedettség,közösségi tevékenységek szempontjából is),és jóformán minden tanár ide akar jönni tanítani...

Hogy ennek mi köze a horoszkóphoz?

29 gyerekből 16 Mérleg.

16 Mérleg és 13 minden más.

2014. dec. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Kedvesek, szelídek, szolídak, reálisak, és szeretni lehet őket.
2014. dec. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
A donteskeptelensegben egyet tudok erteni! Az nagyon igaz rajuk. Es szukseguk van a megerositesre pl.: felvesz egy ruhat tuti megkerdi tobbszor is, hogy jol all-e, nem takar/mutat sokat itt es ott, ezzel vagy azzal a cipovel/taskaval/kiegeszitovel jo-e ilyenek.
2014. dec. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

Rendkívül kiegyensúlyozottak.

Mondjuk ez tud vicces is lenni,egyik ismerősöm, Mérleg napjegy és skorpió aszcendensű. Egyik pillanatban még buddha is megirigyelné a nyugalmát, a másikban pedig már legszívesebben belefojtana egy kanál vízbe, aminek rendszerint feltűnően(értsd, drámaian) hangot is ad. Nagyon szórakoztató tud lenni :D

2014. dec. 29. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Döntésképtelen, hajlamos átbillenni a mérleg egyik oldaláról a másikra (végletek, egyikből a másikba),

labilis, instabil.

Na kb leírtam magamat....

2015. febr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Barátnőm Mérleg napjegy, Vízöntő aszcendenssel(vagyis dupla levegő)


Nagyon nagyon kiegyensúlyozott, ami a legtöbb mérlegre igaz, bár ez függ az aszcendenstől(pl ahogy az előttem szóló írta, skorpió aszcendens már ront a dolgon).


Barátnőm egyik legszembetűnőbb tulajdonsága, hogy nagyon kedves/vidám, de nem szeret mások problémáival foglalkozni, vagy fél vállról veszi őket és igyekszik minél hamarabb megoldani vagy tereli a témát. Mindez azért van, merte gy echte mérleg azt szereti ha egyensúlyban van, ezért hárít/kerül minden olyan témát/helyzetet, ami kibillentheti ebből a "tökéletes" egyensúlyából.

Meg egyébként is hajlamosak arra, hogy inkább magukkal vannak elfoglalva, mint másokkal :)


Amúgy általánosságban véve szépek(én csak szép mérlegeket ismerek, fiúkat-lányokat vegyesen), de aszcendens függő. Egy kiegyensúlyozatlan mérleg általában kicsit elhízott

2016. máj. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!