Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Higyünk/higyek a horoszkópban?...

Higyünk/higyek a horoszkópban? Miért? Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Nem értem.. Sose értettem, hisz a napihorszkópban ha pl az van benne, hogy "szerzel egy új barátot, figyelj erre meg arra.." akkor most az egész világon x számú embernek ez lesz a napjába? Vagy mi? Kérlek segítsete! Köszi :)

2014. nov. 21. 14:03
 1/10 Legoman ***** válasza:
55%
A napi horoszkóp hülyeség. Az igazi horoszkóp az személyre szabott.
2014. nov. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem kell elhinni mindent, nem egy több szám millió kilométerre lévő bolygó gravitációja fogja az életedet meghatározni.
2014. nov. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A horoszkóp arra való, hogy ÉN ki vagyok, ha az önismeret hiányos. Miért vagyok olyan amilyen. Milyenek a gyökereim és nekem mit kell ott megtanulnom. Mi az életfeladatom. Milyen területen kell a karmá mat megélnem
2014. nov. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem 12 féle ember van!
2014. nov. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs két egyforma horoszkóp, ezért mindenki egyedi, és a bulvár lapokban megjelenő horoszkóp ezért marhaság.
2014. nov. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A napi horoszkóp nyilvánvaló hülyeség, az asztrológia úgy általánosságban kevésbé nyilvánvaló hülyeség.
2014. nov. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én hiszek! Én hiszem, hogy nem olyan nehéz nyelv a magyar, hogy ne tudnád elsajátítani..

Sokkal hasznosabb lenne, mint ezzel a marhasággal töltened az időt.

2014. nov. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Úgy látom félreértettétek, nem szoktam nézni, csak régóta kíváncsi vagyok. Horoszkóp olvasgatás helyett, írok és olvasok NORMÁLIS dolgokat:) Köszönöm a válaszokat.
2014. nov. 22. 10:37
 9/10 anonim ***** válasza:

Az Európai és általában a Nyugati Summér kultúrából összelopkodott horoszkóp marhaság, velejéig. De az éves horoszkópban sok igazságot találsz. Javaslom, tanulmányozd a Kínai horoszkópot. Mellesleg, igen 12 típusú hatás létezik a Föld Akasháján keresztül.

A történet úgy szól, hogy egy nap Buddha kiment az állatokhoz, és magához invitálta őket. A legenda szerint csak tizenkét állat hallotta meg Buddha szellemi hívását. Ez a tizenkét kínai csillagjegy, amik nem feltétlenül, de hasonló tulajdonsággal bírnak, mint az ehhez rendeltetett emberek.

Bár én is az asztrológiát tartom a legkiszámíthatóbbnak. Az égitestek ugyanis sokkal megfoghatóbbak, mint a csillagjegyek. Javaslom, inkább az asztrológiával foglalkozz, de ha mindenáron horoszkópot akarsz tanulmányozni, de a nyugati baromságokra hagyatkozzál, hanem a nagyobb intervallumi keleti éves számításra.

2014. nov. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tekintsünk el most attól, mekkora bugyutaság azt hinni, hogy sorsunkat a csillagok határozzák meg. Nézzük a tényeket. Sajnos a mai napig nem találtam illusztrisabb példát, így kénytelen vagyok ismételni magam.

A horoszkópokat csakúgy, mint a világvégéket a horoszkópkészítő asztrológusok számítják ki. Tekintve, hogy hogy a több száz világvégéből még egyetlen egy sem következett be, el lehet gondolkodni azon, hogy vajon mennyire megbízhatóak ezek a számítások.

2014. nov. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!