Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hisztek a horoszkóp szerinti...

Hisztek a horoszkóp szerinti összeillőségben?

Figyelt kérdés
Aggódsz amiatt,hogy valakivel nem illesz össze,mert a horoszkópod azt mondja?Úgy értem,párkapcsolati vonatkozásban.Elutasítanál valakit csak azért,mert a horoszkóp azt mondja?
2010. jan. 5. 20:01
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
100%
Van benne valami. De aki ért az asztrológiához, azt tudja, hogy az nem osztja 12 részre az emberiséget a Nap állása szerint. Az csak egy a kilenc bolygóból, ami éppen egy jegyben áll. Az átlag horoszkóp még azt sem nézi, hogy melyik házban áll a Nap, nem azt, hogy milyen fényszögeket zár be. Ha egy jó asztrológushoz elmész, aki összehasonlítja kettőtök horoszkópját, ő is csak tendenciákat tud levonni (összeilletek-e vérmérsékletben, vagy komprimusszokra kényszerültök, például, de ebben is lehet tévedés, még a konrkét születés-horoszkóp alapján is). Az ilyen átlag dolgokra, hogy ikrek-vízöntő jó páros, ikrek-skorpió meg rossz, arra nem szabad hallgatni.
2010. jan. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
:D:D pont ikrek-skorpió vagyunk:P:D
2010. jan. 5. 20:28
 13/21 anonim ***** válasza:
igen!
2010. jan. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
az én horoszkópom ikrek, tehát ikrek, mérleg és vízöntővel vagyok jóban eszerint. nekem akaratlanul is így van kialakulva a baráti köröm, legjobban a vízöntőkkel, ikrekekkel jövök ki. párkapcsolat terén is gondolom hasonló lesz a helyzet, mert egyszerűen velük értem meg magam a legjobban. nem én alakítom, így alakul.
2010. jan. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem hiszek, hülyeség az egész, és pár éve már bizonyíték is van rá, hogy az egész csak kitaláció.
2010. jan. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

nem hiszek,viszont én halak vagyok és az exem(szűz) és a mostani barátom(halak),úgy tudom a horoszkópban mindkettő illik a halakhoz..

17/L

2010. jan. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Nem nagyon hittem benne, és most se így választok, de utólag eddig mindig beigazolódott hogy a horoszkópban leírtak kb majdnem úgy alakultak. Mostani barátom nyilas, és vízöntő, horoszkóp szerint illiünk és tényleg illünk. 4 éve vagyunk együtt. Bika férjem volt, nem illettünk és tényleg. Halak felesége volt, és totál nem ment nekik, ahogy írják is. Valami biztos van benne.
2010. jan. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

A válasz megírásának időpontja: 01-05 20:21-es vagyok.

Anyám ikrek, apám skorpió, 11 év van közöttük... ezzel áthágtak egy asztrológiai dolgot, meg félig egy társadalmit (ez azért elég nagy korkülönbség néhány embernek). Tökéletesen élnek 25 éve házasságban.

Amúgy pl a harmadik dekádos ikreknek az "ikrek-szakkönyv" azt írja, hogy a skorpió ideális partner... szóval nagy gány az egész. Ha érdekel, továbbra is azt mondom, hogy menjetek el a pároddal egy igazi (és jó, ha érdekelnek nevek, írj mailt) asztrológushoz, aki megcsinálja és összeveti kettőtök pontos horoszkópját.

2010. jan. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Perszeee! Mert lehet álmodoznii vele 8-)
2010. máj. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Ne feledje senki, hogy egy embernek 2 horoszkópja van...
2010. jún. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!