Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hisztek a horoszkóp szerinti...

Hisztek a horoszkóp szerinti összeillőségben?

Figyelt kérdés
Aggódsz amiatt,hogy valakivel nem illesz össze,mert a horoszkópod azt mondja?Úgy értem,párkapcsolati vonatkozásban.Elutasítanál valakit csak azért,mert a horoszkóp azt mondja?
2010. jan. 5. 20:01
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Ez hülyeség.
2010. jan. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:

nem!Alapból nem hiszek a horoszkópban.Tavaly egész évben élveznem kellett volna a horoszkópom szerint.Szexistennő voltam állítólag.

És szerinted hány kapcsolatom volt? Egy se

2010. jan. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
Szerintem a párkapcsolatot nem a horoszkóp irányítja.És elutasítani egy párkapcsolatot, azért mert a horoszkóp azt mondja nem épp logikus döntés.:)
2010. jan. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
nem,ez egyeltalán nem befolyásolja.semmi köze az egészhez.ezeket csak valaki kitalálja.
2010. jan. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
a házak konstellációja árnyalhatja az összképet az aszcendessel együtt, nem reménytelen! A tények azért tények maradnak.:)
2010. jan. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
mekk a bolygók állása
2010. jan. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Nem hiszek benne, nem is eszerint választok párt. Összejöttem egy elvileg horoszkópilag hozzám illő sráccal, 3 napos volt, nem volt közös téma semmi. Aki horoszkóp szerint nem illik hozzám, sőt, azzal 7 hónapja együtt vagyok. Ennyit ér a horoszkóp
2010. jan. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
ott is gebasz lehetett a házakkalXD
2010. jan. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Köszi az összes komit:)

A mostani barátommal elvileg a lehető legjobban "ütjük egymást" a horoszkóp szerint,az együtt töltött 3 hónap alatt mégsem volt egy veszekedés se...:D:D

2010. jan. 5. 20:18
 10/21 anonim válasza:
A horoszkópom szerint nekem az oroszlánok az ideális partnerek... Nos tényleg nem direkt(mivel csak később derült ki az illetők horoszkópja), de eddig minden pasim oroszlán volt. És eddig egyik sem jött be, egyikkel sem működött a dolog... Szóval szerintem ez egyáltalán nem igaz. Pedig engem érdekelnek az efféle dolgok...
2010. jan. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!