Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mért nem értem meg a mérleg...

Mért nem értem meg a mérleg nőket?

Figyelt kérdés

Tisztelt gyakorikérdés.hu tagok !

Olyan fura dolog történt velem eddigi életem során a mérleg nőkkel kapcsolatban.Én Rák férfi vagyok.

Tavaly az idegeimre ment egy mérleg nő.Párnapja megint egy,és előtte is három !

Úgy vettem észre,hogy ezek vonzódnak a horrorhoz !

okos Criminal Case játékot játszák,dextert néznek,és olyan történetet írnak le és osztanak meg a facebookon,és más oldalakon,hogy a hátam borzong ettől ! Miért van ez ? Itt egy példa: Tavaly egy olyan írást osztott meg az egyik,hogy a fiú szerelmes volt egy vak nőbe,és a saját szemét oda adta hogy a lány láthasson,a lány meg nem viszonozta a szerelmét.Akkor azt mondta hogy gyönyörű történet...Én meg,ez dehogy gyönyörű,ez pokol !Ez a viszonzatlan szerelem ez nem jó !!! Pár napja ismtelte a múlt önmagát.Másik mérleg nő.Imát kért egy kislányér akinek a szeméről leváló félben van a retina.Atya úr isten mondom ! Aztán érdeklődtem tőle,hogy javult-e a kislány állapota,ismeretlenül is sajnáltam azt a kislányt ! Erre megírta hogy a kislány egyik szemét már tavaly kivették,és a kislány bátya megvakult pár éve! Én nem értem ezeket a mérleg nőket (Tisztelet a kivételnek !).Miért vonzza őket az, amitől én irtózom ?! Genny,vér,halál ezektől a szavaktól is már borsódzik a hátam.Miért ilyenek ,miért ?! Mintha mind valami bűnügyi helyszínelő lenne ?...Esküszöm nem értem ezeket,és azt sem tudom most hogy ez az utóbbi eset valóban igaz,vagy az ő belső lelke vonzódik az ilyen véres dolgokhoz,és ezért írta ezt.Felkavarta az érzéseimet teljesen !Nektek mik a tapasztalataitok ?



2014. jún. 23. 09:48
1 2
 11/17 anonim válasza:

Nem tudom mennyire van köze ennek az egészhez, de volt régen egy olyan mérleg pasim, aki mellett állandóan baleseteket szenvedtem.


Biciklivel túl gyorsan ment, én próbáltam követni de nekem az a gyorsaság már nem volt biztonságos, nem tudtam néha kigondolni hogy mit csináljak amikor jött egy bazi nagy lyuk a földben, vagy szembe egy másik bringás egy keskeny úton. De őt ez nem érdekelte, csak hajtott ezerrel és siettetett. Ezért párszor repültem mögötte 2 métereket a bokorba, vagy ide-oda.

A haverjaival is elment motorozni és a kanyarban páran megcsúsztak, ő be sem akarta várni őket.

Egyszer lázas voltam és nem volt kedve lemenni a gyógyszertárba, hiába nyávogtam neki, hogy menjen már. Aztán mire már 40 fokra felment a lázam, addigra jött haza a lakótársa, akinek volt otthon lázcsillapítója és ő adott. Egyszer szánkóztunk, leestem mögüle, erre megfogta a lábam és húzott végig az éles jégperemen, velem fékezve a szánkóját. Ez értelmes volt, mert utána nem bírtam felkelni a földről. Egy ilyen nagy jéghegyről mentünk le, nem is rendes hó volt rajta, de azt is ő akarta. Aztán siettetett, hogy keljek már fel, mert ő már kezd fázni.


Szerintem hiányzott belőle valamiféle átérző képesség.

Ha lett volna benne ilyesmi, akkor talán odafigyelt volna rám.

2014. jún. 25. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Igaza van ! Én is ezt tapasztaltam többnyire.
2014. jún. 25. 08:59
 13/17 anonim ***** válasza:

"A nyilas az olyan honleány típus,olyan magyar vagyok !"


Különösen a szváziföldi, novemberi Nyilas lányok.

2014. jún. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem sincs túl jó véleményem a mérleg nőkről. Sem nagymamának, sem anyának, sem pedig barátnőnek, sem pedig tanárnak nem volt jó egyik sem, akit ismertem. Nem szoktam horoszkóp alapján ítélni, de velük kivételt teszek. Férfiban már jobb a mérleg, de ő sem párnak.
2014. jún. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Nem tudom, én mérleg lány vagyok, de sosem szerettem a véres dolgokat, nagyon érzékeny vagyok az ilyenekre, és már ha belegondolok is rosszul érzem magam, hogy vannak ilyen szörnyűségek. Viszont az igaz, hogy foglalkoztatnak az érdekes orvosi jelenségek is, már kiskoromban(4-5 évesen) is szerettem az orvos sorozatokat például. De nem a szadizmus miatt... nem tudom nem-e értem félre a kérdésedet, de attól hogy mondjuk érdekel, attól még irtózom is tőle. Ez ilyen kettős dolog. A halál meg szerintem mindenkit foglalkoztat. Én például nem szoktam róla különösebben beszélni, de ha találok egy érdekes cikket, azt elolvasom. - mondjuk szerintem az orvoslás iránti érdeklődésem ehhez nem igazán kapcsolódik, ezt egyén válogatja :) - amúgy, nem lehet hogy ezek csak véletlenek? Lehet hogy épp kifogtad azt a pár szadista mérleg nőt :D Attól hogy ugyanaz a horoszkópunk szerintem elég sok különbség van egy egy mérleg között.
2014. júl. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 egy gondolkodó... válasza:
Méreleg nő vagyok.Eddigi,magamról tapasztalt dolgokról írnék nektek.Egész életemben a másokon való segítség,vezérelt.Valóban én is vonzódom az okkult, ezoterikus,más más nem evilági dolgok iránt.De nem vagyok megszállott, inkább egy kis "tudós tipus"Értem ezalatt,hogy szeretek a dolgok mélyére ásni.Az,hogy a mérlegek szerencsétlenséget hoznak a fejedre ez hülyeség.Van pár mérleg barátom, és kijelenthetem,hogy mind egytől-egyig példás,odaadó,szeretetreméltó,sőt továbbmegyek rendkívül magas intelligenciával megáldott személyek.Szóval a MÉRLEG, ritka -ha megfigyelted - igen értékes, és érdekes személyiség.
2014. szept. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 LuucaX válasza:
hát én mérleg vagyok és olyan félős, hogy csak jajj szval a fentiek egyáltalán nem igazak rám brr... -ne haragudj, de ők kicsit pszichonak tűnnek-
2015. febr. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!