Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mért nem értem meg a mérleg...

Mért nem értem meg a mérleg nőket?

Figyelt kérdés

Tisztelt gyakorikérdés.hu tagok !

Olyan fura dolog történt velem eddigi életem során a mérleg nőkkel kapcsolatban.Én Rák férfi vagyok.

Tavaly az idegeimre ment egy mérleg nő.Párnapja megint egy,és előtte is három !

Úgy vettem észre,hogy ezek vonzódnak a horrorhoz !

okos Criminal Case játékot játszák,dextert néznek,és olyan történetet írnak le és osztanak meg a facebookon,és más oldalakon,hogy a hátam borzong ettől ! Miért van ez ? Itt egy példa: Tavaly egy olyan írást osztott meg az egyik,hogy a fiú szerelmes volt egy vak nőbe,és a saját szemét oda adta hogy a lány láthasson,a lány meg nem viszonozta a szerelmét.Akkor azt mondta hogy gyönyörű történet...Én meg,ez dehogy gyönyörű,ez pokol !Ez a viszonzatlan szerelem ez nem jó !!! Pár napja ismtelte a múlt önmagát.Másik mérleg nő.Imát kért egy kislányér akinek a szeméről leváló félben van a retina.Atya úr isten mondom ! Aztán érdeklődtem tőle,hogy javult-e a kislány állapota,ismeretlenül is sajnáltam azt a kislányt ! Erre megírta hogy a kislány egyik szemét már tavaly kivették,és a kislány bátya megvakult pár éve! Én nem értem ezeket a mérleg nőket (Tisztelet a kivételnek !).Miért vonzza őket az, amitől én irtózom ?! Genny,vér,halál ezektől a szavaktól is már borsódzik a hátam.Miért ilyenek ,miért ?! Mintha mind valami bűnügyi helyszínelő lenne ?...Esküszöm nem értem ezeket,és azt sem tudom most hogy ez az utóbbi eset valóban igaz,vagy az ő belső lelke vonzódik az ilyen véres dolgokhoz,és ezért írta ezt.Felkavarta az érzéseimet teljesen !Nektek mik a tapasztalataitok ?



2014. jún. 23. 09:48
1 2
 1/17 2000... válasza:
Én lány vagyok, de most, hogy így mondod(amúgy halak vagyok) , folyton veszekszem velük...pffff
2014. jún. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Már arra is gondoltam,hogy elkezdek nyomozni,hogy megtudjam valóban van neki olyan ismerőse akinek a kislányával ez történt vagy kitalálta...Egyszerűen nem tudom elhinni,mert állítása szerint a kislány szülei okkult dologgal foglalkozik,és a egyik családtagjuk átka miatt van ez...ááá borzalmas ez az egész ! Pár napja ez újra és újra az eszembe jut.
2014. jún. 23. 10:04
 3/17 anonim válasza:
Én mérleg nő vagyok, és igen, szeretem a krimit. Horrort sose szoktam nézni, max. baráti társaságban. Vér/genny/halál dolgoktól nem félek, nem undorodom, bár kétlem h ezeknek lenne köze a horoszkópomhoz :)
2014. jún. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Van köze a horoszkóphoz.Már egy jó ideje megfigyeltem őket ! A többi jeggyel nincsen gondom.
2014. jún. 23. 10:28
 5/17 A kérdező kommentje:
A halak nők pl aki először írt az nem ítélkezett.És a többi halakra sem jellemző ez,ők olyan jó anya típus.A skorpió nők kemények.Olyan aki hajnali 2ig tanul,és 6kor felkel.Csodálom az erejüket.A bakk is rendes emberséges, józan ésszel a földön jár típus.Vízöntő,Ikrek,Szűz őket nem tudtam kiismerni.A nyilas az olyan honleány típus,olyan magyar vagyok ! És ezt komolyan is gondolják ! Az Oroszlánok bájosak,és harciasak néha tényleg ordítanak,és dorombolni is tudnak.A kos az meg olyan akkor is megcsinálom :) Anyum kos :)De a mérleget nem tudom hova tenni...
2014. jún. 23. 10:37
 6/17 A kérdező kommentje:

Most találtam egy ugyanilyen kérdést.Szóval másnak is megfordult ez a fejében,és nem csak nekem....

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__asztrologia-horoszko..

2014. jún. 23. 10:57
 7/17 anonim ***** válasza:
Mérleg csillagjegyű ebben a szellemiségben él. A mérleg mindig az egyensúlyt keresi. A mérleg ezen kívül a halállal és az ítélettel is szoros kapcsolatban van. Jézus tanította, ha vége e korszaknak (halak), akkor visszatér (kos: feltámadás), és megítéltetik a világ (kossal szemben mérleg).
2014. jún. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"nem ítélkezett.És a többi halakra sem jellemző ez," - kérdező, ne haragudj, ezt az egy dolgot nagyon felszínesen látod lehet, azért is, mert Halak vagy.

Ahány Halak nőt eddig megismertem évtizedek alatt (közeli rokonaim is vannak), azok a 4 fal között nagyon rondán kimotyorékolnak minden embert. Soha de soha nem láttam halak nőt, aki magában tartott volna bármilyen érzelmet, sőt nagyon erős és sajnos hihető fantáziaképeket gyárt minden egyes emberről főleg arról, aki bármilyen apró dologban nem ért vele egyet.

Ha pedig pénzt szimatol, azonnal kezd simulni, s amikor kap is belőle, akkor rövid ideig veled majd, majd peidg garantáltam elhagy. Ugyanakkor pedig nagyon érezelem leszívó, így ha pl. maga mellett akar tartani, próbál többször is lenyomni úgy, hogy végül "szolgája" legyél. Kb. ugyanezt a viselkedést lehet látni az oroszlán nőnél is.

Bocsánat, hogy nem a kérdésre válaszoltam, de mindezt le kellett írjam. Köszönöm.

2014. jún. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
8as válaszoló.Nem gond,hogy nem a kérdésre válaszolt,demokrácia van.Ön úgy látja, én így.
2014. jún. 24. 09:08
 10/17 anonim ***** válasza:
Ja, hát a horoszkóp annyira befolyásolja az ember viselkedését, mint mikrobát a heavy metal...
2014. jún. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!