Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Minden Mérleg pasi intelligens...

Minden Mérleg pasi intelligens vagy pedg találkoztatok olyannal is, aki csak megjátsza?

Figyelt kérdés

2014. jún. 12. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy lehet az intelligenciát megjátszani?


Amúgy nem tudom minden ismerősöm horoszkópját. Akiről tudom, hogy Mérleg, annak nincs gond az intelligenciájával, de dönteni piszok nehezen dönt bizonyos dolgokban. :)

2014. jún. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

nagyon nagy hülyeségnek tartom a horoszkóp szerinti párválasztást, illetve az intelligenciát sem lehet megjátszani...

viszont, első nagy szerelmem is mérleg volt és sötét volt, mint az éjszaka..., viszont a szerelem a vak és nyomorba dönt, szóval akkor nem igazán foglalkoztam vele, de így visszagondolva, elszörnyülködök rajta... :D

2014. jún. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A szerelem az emberek többségénél úgy kezdődik, hogy vonzónak tartja a másik külsejét és illatát (feromonok). Na ezért mondhatjuk, hogy vak a szerelem például akkor, ha valaki beleszeret egy hülye egyénbe.

Valamennyire mindenki intelligens.

Kérdés, hogy a kérdező mit ért ez alatt. Minimum 150-es IQ-t?

a nők Intelligens férfit akarnak, de mikor már együtt járnak, nem igazán beszélgetnek mélyenszántó témákról a férfival. Idővel úgyis minden férfi le lesz hülyézve, amikor veszekedésre kerül a sor. Akkor meg már nem mindegy, hogy atomfizikus-e, vagy épp annyira intelligens, hogy a szerény kis életükben felmerülő összes problémát (amelyekhez nem kell nagy ész) meg tudja oldani?

2014. jún. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem értem, miért lettem lepontozva... :)

utolsó: nem értek veled egyet, a mostani barátom nagyon értelmes, intelligens, okos, nagyon szeretem (persze nem csak emiatt), bármiről tudunk beszélni, legyen az bármilyen mélyenszántó téma, de akiről meséltem, tényleg sötét volt, mint az éjszaka

2014. jún. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az intelligenciát hogyan lehetne megjátszani. Aki ilyet akar tenni, az eleve nem lehet intelligens.
2014. jún. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!