Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák jegy, skorpió aszcendensse...

Rák jegy, skorpió aszcendenssel milyen jellemvonások lehetnek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 12:58
1 2
 11/11 anonim válasza:

Ja, a végéhez elfelejtettem írni... Hogy igazából nem a csillagjegy adja a személyiséget... Elsősorban szülők, genetikai jellemvonások, mennyi inger érte gyerekkorban az illetőt... Milyen közegben szocializálódott, milyen társadalmi rétegekkel érintkezett... Úgy az egész életútja formálja az ember életét.


Én speciel egy belvárosi kispolgári családban nőttem fel. Belvárosi óvodában kezdtem úgy a szocializálódást. A kommunikációs készségem igen visszamaradott volt akkoriban, emiatt visszahúzódó voltam. Sok játékom volt, sokat játszottam, kiskoromban nagyon sokszor jártunk kirándulni, biciklizni, játszótérre focizni, stb. Elég sok jó inger ért. Egy budai általános iskolában kezdtem meg a tanulmányaimat, ahol igazából nem nagyon volt balhé. Alapvetően egyébként hisztis gyerek voltam, hiperaktív, nem tudtam rendesen fókuszálni a feladatokra. Korakamasz koromban kezdtem el küzdősportolni. Ott megismerkedtem az alsóbb társadalmi réteggel. Elég huzamos ideig sportoltam velük. Hopp, már belépett az életembe egy másik társadalmi inger. Utána élsportolói osztályba jártam egy belvárosi gimnáziumban. Elég nagy kontraszt volt. Délelőtt a gazdag vizilabdázó csemeték között töltöttem az időmet, délután meg a leszakadt társadalmi réteggel, akiktől nem állt távol a bűnözés sem. 1x-2x sajnos engem is belevittek 1-2 balhéba. Nem volt rám jellemző pedig, alapvetően jó gyerek voltam, nem voltam balhés, de hát a kamaszkor produkál érdekes dolgokat. Utána meg jogász szakra vettek fel. Rengeteg ügyvéd, bíró, ügyész ivadékkal körülvéve :D Oda is főleg a gazdagabbak jártak, de voltak hozzám hasonlóan a kispolgári rétegből is. Azért ez egy elég nagy olvasztótégely volt. Itt is rengeteg más dolgot tapasztaltam. Elkezdtem később jogi területen dolgozni. Onnét is rengeteg más tapasztalat formálta a jellememet, de emellett nem szakadtam el teljesen a küzdősporttól sem. Elején bokszoltam, utána elkezdtem mindenfélét csinálni. Thai boksz, kick-box, majd francia boksz. Az utóbbinál érdekes volt a társadalmi réteg, nem kevés cégvezetővel, jogásszal, vezérigazgatóval, hivatali vezetővel ismerkedtem meg. Ezektől is sok olyan inger ért, amely formálta a személyiségem. Most edzősködöm is, ez is nagyban formálja a személyiségemet.


És akkor nem is beszéltem a párkapcsolatokról, futókalandokról. Azok is elég komolyan formáltak.


Szóval én - sem - a csillagjegyemtől, az aszcendensemtől vagyok olyan, amilyen. A harciasságot, a kitartást a sportból tanultam. Az egyenes jellemet is. A dominanciát is. Alapvetően gyáva voltam és alárendelt. A konfliktuskezelést a kamaszkori balhék, valamint a jogi pályafutásom során tanultam és tanulom most is. A hülyéskedés, baromkodás val'szeg a baráti kapcsolatokból jött. A komoly, határozott fellépés a szakma... Sorolhatnám tovább. A lényeg, hogy szerintem az életutunk határozza meg a személyiségünket, és nem a csillagjegy.

2018. ápr. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!