Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek a bak...

Mi a véleményetek a bak lányokról? Milyenek a szerelemben?

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Minden lány más és más a szerelem terén is, egyik jobb, mint a másik.

Ha csillagjegy alapján keresgélsz, lehet, hogy elszalasztod az igazit!

2012. júl. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Nem horoszkópfüggő.
2012. júl. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

hát sajna nem tudom, mivel én is lány vagyok. de barátként, ismerősként kicsit amolyan túlérzékenyek, legalábbis annak tűnnek. valójában helyén az eszük, és reálisak meg praktikusak, minden, de másik emberrel való megnyilvánulásban mimózák. én pl. bármit teszek, megsértem őket :-) vagy legalábbis úgy esznek, mintha. kicsit zsémbesek, nyafogósak, ezt szintén nem nagyon szeretem.

amúgy kedvesek, belevalók, jókedvűek - legtöbbször. sokat beszélnek, pletykálnak,kiterjedt baráti körük van.

2012. júl. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Csatlakozok ahhoz amit itt már sokan leírtak: hát erre aztán végképp semmilyen hatással nincs a horoszkóp...
2012. júl. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Bak nő vagyok, ha NAGYON szeretek valakit, azért tűzön-vízen keresztül megyek, őszinte vagyok vele, kiállok mellette és szeretem. Sokat gondolok rá, kedvezek neki, alkalmazkodom hozzá.. Ha megbánt (elhagy, megcsal, nagyot vétkezik), nem hagyom el, akarom az újrakezdést, de már nem leszek olyan, mint voltam.. ha mégis ezt mutatom, akkor hazudok mindenkinek. :(
2012. júl. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kiváncsiságból kérdeztem, köszönöm a válaszokat.
2012. júl. 9. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!