Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas nő Ikrek ascendenssel...

Nyilas nő Ikrek ascendenssel + Oroszlán férfi?

Figyelt kérdés
Valakinek véleménye erről?
2012. febr. 13. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
nagyon remélem, hogy nem én vagyok ez az oroszlán férfi... csak egyszer kellene felhozni ezt az aszcendenses hülyeséget, hogy szakítás legyen a vége
2012. febr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha nem tetszik a kérdés nem kell kommentelni, köszi viszlát!
2012. febr. 13. 22:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon barátkozós, szellemileg nyitott , kommunikatív személy lehetsz, az oroszlán kicsit uralkodó típus , bár tényleg nagy szive van az oroszlánoknak, és magabiztos a fellépésük, ami a nyilas nőknek tetszhet:) Bár ha Rák a férfinak az aszcendense ott adódhatnak kisebb súrlódások, mert az ikrek aszcendens könyedebb, lazább, a rák viszont érzelmileg ragaszkodóbb...no mindegy lehet köze sincs a rákhoz..csak eszembe jutott:) De szerintem alapjáraton jó párosítás lehet!!! De szerintem lényeges az hogy mindkettőtöknek a Vénusza milyen jegyben áll, mert szerintem az elég meghatározó párkapcsolat terén:)
2012. febr. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ:) Csak kíváncsi lettem volna, mert a jegyekkel tisztában vagyok azt ascendens viszont nemtudom konkrétan mit jelöl. A párom egyébként oroszlán mérleg ascendenssel.
2012. febr. 14. 08:11
 5/6 A kérdező kommentje:
Na megnéztem közben, de ehez aztán végleg nem értek:) Az ő Vénusza a szűzben, az enyém a skorpióban.
2012. febr. 14. 08:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Általában véve nyilas+oroszlán nem egy hosszúéletű dolog...

Viszont ez az ikrek asc. sokat tompíthat a nyilas érzékenységéből, és így talán jobban viseli vagy akár egész jól tűri az uralkodó oroszlánt. Sőt, ha tényleg neki mérleg az asc-e, akkor az az ő felsőbbrendűségéből visszavehet valamit, mert a mérleg bizony konfliktuskerülő. Úgyhogy érzésem szerint egész jó páros lehet így!

2012. febr. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!