Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Legközelebb mikor lehet látni...

Legközelebb mikor lehet látni a marsot vagy a plútót?

Figyelt kérdés
nem tudom h melyiket lehetett látni kb 5 évvel ezelött.
2011. aug. 16. 08:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Rémlik valami, de az tuti hogy nem a Plútót lehetett látni, mert az elég távol van tőlünk. A Marst lehetett látni szerintem. De azt már én sem tudom, hogy mikor lehet majd legközelebb. :(
2011. aug. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A Mars jelenleg a Bika csillagképben látható, késő hajnalban kel. A Plútó szabad szemmel sosem volt látható a Földről.
2011. aug. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A Mars általában mindig látható a Földről.
2011. aug. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A mars mindig látható, ha arra gondolsz ami volt hír hogy nagyobb volt az átlagnál (terjengtek "rém"(kacsa)hírek hogy akkora lesz mint a hold) az kb 65ezer évente van
2011. aug. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Soha nincs olyan "együttállás" és közelség, amikor a Mars úgy látszana, mint a Hold. Egy lényeges elem kimaradt a magyar kacsából, hogy 75x-ös nagyításban látszik akkorának, mint szabad szemmel a Hold. És ez a "legjobb és legtökéletesebb" együttállás...
2011. aug. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
pedig in ugy emlékszek és tudom is h volt olyan h éjszaka lehetett látni valamelyik nap rendszert!
2011. aug. 16. 19:02
 7/9 A kérdező kommentje:
akarom mondani bolygót :D
2011. aug. 16. 21:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Bolygót szinte mindig látni, de a látszó átmérője soha nem éri el egyiknek sem a Hold látszó átmérőjét. Ebben biztos lehetsz!


maci

2011. aug. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Jupitert nagyon szépen lehetett pár napja látni, lehet hogy meg most is. Távcsővel mind a 4 holdját láttam, és a 20x-os zommos gépemmel le is tudtam fotózni, gyönyörű.
2011. aug. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!