Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg jegyűek hűségesek?

Mérleg jegyűek hűségesek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
valaki igen valaki nem
2011. júl. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Az én mérlegem nem volt az. Nehezen döntenek, nehezen kötelezik el magukat - általában. De ki ilyen, ki olyan.
2011. júl. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Honnan a fenéből lehetne ezt tudni ezt csak a napjegye alapján valakinek??? Megmondom: sehonnan.
2011. júl. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akiket én ismerek, ők hűségesek.
2011. júl. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 erica0726 ***** válasza:
Ha jó kapcsolatuk van, akkor hűségesek, de ha valami nem tetszik nekik, akkor elég gyakran csapodárok...:/
2011. júl. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szeretnek flortolni. A harmonikus kapcsolatot keresik, ha megtalaljak akkor megerto, simulekony partnerek.
2011. aug. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hűségesebbek.


Csak el kell fogadni ,hogy ő más nőknek is udvarolgat, játszadozik velük, de ők ezt komolyan csak viccnek és szórakozásnak szánják. Persze néha kellemetlen ,hogy ott ölelget,meg bókol egy másik csajnak ,ezért csak nagyon türelmes és megértő partner mellett tud megmaradni.

2011. aug. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Öccsém mérleg és igen nagyon hűséges típus.
2011. aug. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ID10ota válasza:
Mérleg vagyok, félre baszok... :D
2011. aug. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!