Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a horoszkópja akkor ha?...

Mi a horoszkópja akkor ha? (Részletekért katt)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párom Szűz jegyű és kórházba került Januárban és majdnem meghalt...Azóta teljesen megváltozott a jelleme és a szűz jegy már nem igaz rá.:// Sőt teljesen az ellentéte...

Átolvasgattuk az összes horoszkóp jegyet,hátha azok közül valamelyik,de egyik sem. Inkább mindegyikből egy kicsi://

De ilyenkor mi történik? Mit kell ilyenkor csinálni?

Mi lehet most a horoszkópja?

Azért lennénk rá kíváncsiak,mert szeretünk horoszkópot olvasni vagyis én...:) és ilyenkor rosszul érzi magát,hogy neki nem tudjuk megnézni...Kérlek segítsetek,ha tudjátok

19/L


2011. jún. 29. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
remélem nem haragszol meg, ha megkérdezem, hogy mi történt vele, hogy majdnem meghalt. Mi volt?
2011. jún. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

14:57

Nem :)

Hát spontán kilyukadt a tüdője és kórházba került >< Majd pár napra leállították az életműködését hogy feltudják nyitni...

valami új fajta módszer volt,de sajnos nem tudok többet.

2011. jún. 29. 15:04
 3/6 anonim válasza:
Attól, hogy a jelleme megváltozott, szerintem akkor is szűz maradt a horoszkópjegye. Van olyan, aki nem változott meg, semmi nem történt, és mégsem illik rá a csillagjegye.
2011. jún. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
előző vagyok, amúgy most már jól van? sajnálom ami vele történt...:(
2011. jún. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :) Van benne valami :D Csak azt hittem ilyenkor történik valami olyan dolog hogy megváltozhat vagy valami><

Igen most már minden rendben:)Bár van rajta pár heg ><" De én így is szeretem :)

2011. jún. 29. 15:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! PTX? Mármint a tragédia? Apukám is majdnem belehalt. Aztán a kisfiam...Közvetlenül világrajövetele után egy nappal. Megmentették, 6 hétig kórház. Ő a tüdő kilyukadásba én a mérgezésbe...Szóval majdnem meghaltunk. Megértelek. Sok személyiségváltozást hoz az ilyen, kérdés, miért volt szüksége a léleknek ekkora dózisra, hogy megérzékelje a halált. És most a kérdésed: a Napjegye Szűz, de a horoszkóp ennél összetettebb és bonyolultabb, biztos, hogy minden tulajdonsága ott rejlett benn, csak nem hozta felszínre. A Szűz a betegségekbe lelkileg is belehal, nem tud túllépni rajta. Valamiért szüksége volt arra, hogy megéljen változást belül is. Biztos, hogy Szűz maradt az énje, ne olvassatok mindenfélét, mert csak általánosságokat láthattok, ami nagyjából lefed minden szűz jegyűt. De a Np jegye csak egy szelet a teljes horoszkópból, a párodban zajló feszültségek most felszínre kerülhettek. Vedd jó értelemben, mert a Szűz rendkívül elfojtó, ha erős a Napja. És most önkritikát gyakorol a lelke (Szűz), nem tudja a sematikus, felszínes jellemrajzot elfogadni. Szerintem tegyetek félre felületes könyveket és adj a kezébe nagyon elgondolkodtatót. Ritka, ha a Szűz nincs oda a könyvekért:) Pl. Szepes M. A vörös oroszlán, vagy G. Marquez Száz év magányát, de Hesse Demianja is most jól jöhet. Hagyd, hadd eméssze meg /a Szűz emésztési gondjai átvitt értelemben/, ami vele történt, hogy megerősödve térhessen vissza a Szűz Naphoz.
2011. júl. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!