Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió férfi skorpió nővel?...

Skorpió férfi skorpió nővel? Vélemény?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 13:46
1 2
 11/15 anonim válasza:
51%

Hat... fogalmazzunk ugy hogy nagyon nehez... en skorpio no vagyok, a parom skorpio ferfi. Vannak borzasztoan nehez idoszakok, mert a semmin is ossze tudnk veszni, es akkor gyilkoljuk egymast. Viszont neha minden a legnagyobb rendben, es nagyon nagy az osszhang koztunk, minden teren :)

Imadjuk egymast, csak nem mindig viseljuk el a masikat :) De hamar bekulunk is altalaban. Tenyleg elviselhetetlenek vagyunk, es en pont azt gondoltam hogy engem soha senki se fog elviselni, erre tessek... pont egy skorpio. Jol megkaptam az elettol:) De nem baj, tanulunk minden nap vmi ujat, formaljuk egymast kicsit, mert ha nem megorulunk. Ja, es van egy gyonyoruseges 15 hos kislanyunk! Aki nem skorpio szerencsere:)

2011. jún. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
Persze nehez elviselni a Skorpiot, de kit nem?! A Rak meg annal is hisztisebb raadasul begubozik es nem kitarto. Amugy nem tudom eszrevettetek-e, de a Skorpio nagyon is papucs tud lenni ha szerelmes.. Legalabbis magamon ezt tapasztaltam, valoszinüleg ezert sem fordult elö ujra 6 ev elteltevel sem :) 26N Skorpio
2011. jún. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Papucs?? Hat ez rank egyaltalan nem igaz :)
2011. jún. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
Szerintem mondjuk jegytől függetlenül mindenki papucs ha szerelmes... A Skorpió legalább megbosszulja az elszenvedett károkat :)
2011. jún. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én még nem próbáltam skorpió sráccal, de nagyon kíváncsi lennék, hogy működne-e köztünk a dolog. Rám is igaz, hogy ki nem állhatom a hisztit és a nyavalygást, de valahogy összevesznem sosem sikerül senkivel :):) Lehet, hogy az én készülékemben van a kutya elásva :D Egyébként imádom a határozott (de nem túl büszke és nagyképű) férfiakat, akiknek humorérzékük is van és nem néznek le csak azért, mert nem az van a lábaim közt, mint nekik :) És (ha lehet adni az ilyesmire), úgy olvastam, a skorpiókra ez nagyjából jellemző.


22/L

2011. jún. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!