Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió férfi skorpió nővel?...

Skorpió férfi skorpió nővel? Vélemény?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 13:46
1 2
 1/15 anonim válasza:
64%
Egy szemét magamnak való alak vagyok :D - Skorpió nő, bár ebben nem hiszek csak vicces volt leírni :D:D
2011. jún. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

skorpió nő vagyok

ember legyen a talpán aki elvisel (összes skorpió ismerősöm szintén ilyen hisztis elviselhetetlen,makacs,ha pasi ha nő)


és most van egy ismeretlen skorpió férfi...

"meggyilkoljuk" egymást?:):)

2011. jún. 20. 13:51
 3/15 anonim ***** válasza:
53%

Talán megölni nem fogjátok egymást, inkább csak kínozni. A skorpiókat el kell viselni, nekem nem menne. Bocsi, de én is csak és kizárólag hisztis, szenvedős, gonoszkodós skorpiókat ismerek. Nem tudom, ha két ilyen találkozik, abból mi lesz, de nekem semmi szép, kedves és romantikus nem jut eszembe róla.

S meg ne sértődj, mellette biztos, jó ember vagy, csak meg kell találni, aki tolerálja a kirohanásokat.

2011. jún. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

nem sértődöm

néha saját magam nem tudom elviselni:)

2011. jún. 20. 14:31
 5/15 anonim ***** válasza:

Az en ferjem "skorpio",es abszolut nem elviselhetetlen,ezek szerint O kivetel :).Inkabb nyugodt,sokszor epp ezzel a nyugodtsagaval kerget az oruletbe,nem nagy dumas,viszont a csaladjaert mindent megtesz,szereti a munkajat,itthon besegit(na jo,neha ra kell szolni :P).Abszolut jol megertjuk egymast (en merleg vagyok).

Volt viszont egy skorpio baratnom (mar nem tartjuk a kapcsolatot),na o kibirhatatlan volt,bekepzelt,nagy dumas,folyton csalta a pasijat...stb.

Viszont ezeket ne vedd magadra kedves kerdezo!

Szerintem mukodhet,egyaltalan nem biztos,hogy azonos hofokon egtek mindketten :)

2011. jún. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
igen,meggyilkoljátok. keress egy rák férfit. nekünk az az igazi :)
2011. jún. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Apum skorpió! Ritka egy makacs pasas, amit a fejébe vesz, azt csinálja. Ha valaki ezt megszólja, vagy csak egy fél rossz megjegyzést tesz rá, úgy vissza tud "szúrni", hogy az ember köpni-nyelni nem tud. Úgy tudom a skorpiók ilyen szúrósak, ahelyett, hogy kicsit is engednének, vagy beismernék a hibájukat, méginkább megbántják az embert. Apumra ez teljesen jellemző, ő egy igazi skorpió! Szerencsére sosem éltem vele, szerintem mi is gyilkoltuk volna egymást, pedig én "csak" nyilas vagyok:) Ha te is ilyen vagy, szerintem nincs esély egy ilyen kapcsolatra!

Hozzáteszem: Apum inmár harmadszor nősült! Első felesége volt az édesanyám.

21/L

2011. jún. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

21/L vagyok megint:)

Skorpió lenne az utolsó pasi, akivel el tudnám képzelni az életemet! Skorpiókhoz nagyon erős idegzet kell:)

2011. jún. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát nem biztos, hogy sokáig kibírjátok egymást, de ha ide írod, hogy hány órakor születtél, na meg a pasi hány órakor született, megmondom mire számíts
2011. jún. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
Nem kell a skorpiókat annyira utálni.Én is az vagyok, no.Skorpió nőnek egyetlen jó tulajdonsága van és az a legrosszabb benne.Kitartó a végtelenségig.Ha a rossz oldalra áll, akkor ott, ha a jóra akkor ott.De ki dönthet arról, hogy mi a jó és mi a rossz?A családom tudja, hogy semmit nem mondok kétszer.Viszont sosem veszekszem senkivel, nem tartok haragot, nem tűröm a hisztit és nem legyezgetem senki hiúságát.Skorpió férfit elképzelni sem tudnék páromnak,mert már mindketten meghaltunk volna.(az unalomtól)
2011. jún. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!