Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak férfi kos nőről? Vélemén...

Halak férfi kos nőről? Vélemény? (lenn tovább)

Figyelt kérdés

az tuti hogy szexuális vonzalom megvan

meg az is tuti h teljesen mások vagyunk(én inkább spontán, izgága, kalandvágyó ő meg zárkózottabb, nyugodt, lusti:))

de nekem ez bejön hogy ő ilyen

én félek attól, hogy nem vagyok e túl sok neki a hatalmas határozottságommal!?:S


2010. jún. 28. 01:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha az alapjegyeket nézzük, akkor valamilyen különös módon a Halak és a Kos nagyon vonzzák egymást.

Gondolom Te lennél a Kos nő...

Azt hiszem, jól látod a kérdést, néha lassíts és "várd be" a párodat, figyelj oda rá, és mindig mutasd ki hogy mennyire szereted. A határozottságod erőt ad neki, de ne döngöld a földbe, mert neki is van ám öntudata! ;)

2010. jún. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne hallgass az előzőre. Jobb, ha most azonnal véget vetsz ennek a kapcsolatnak, mert nagyon csúnya vége lesz. Higgy nekem, értek hozzá!
2010. jún. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
48%
a halak ikrával szaporodnak, ergo NE PRÓBÁLKOZZATOK
2010. jún. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

az anyám és az élettársa ugyanez, halak férfi-kos nő

álmodozó szerelmesek, nagyon jól elvannak úgyhogy hajrá=)

2010. jún. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kos vagyok, a barátom pedig halak. Működhet, ha mindkét fél tolerálja és elfogadja a másikat úgy, ahogy van, de egyébként nem egyszerű helyzet.

Nem szereti bennem, hogy túl direkt vagyok, túl hirtelen haragú és lobbanékony. Ha összeveszünk, nem egyszerű a kibékülés, hiszen én hamar lenyugszom, ő viszont sokáig hordozza magában a haragot.

2011. márc. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!