Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Felmérés: Mi a véleményetek a...

Felmérés: Mi a véleményetek a bika napjegyű férfi ismerőseitekről? Mennyire jöttök ki velük?

Figyelt kérdés
Csakis a tapasztalataitok kellenek, nem az internetes jellemzések. Férfiak és nők válaszát is várom. Kérlek, írjátok le a saját napjegyeteket is.
2011. jún. 19. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem túl csendesnek és békeakarónak tűnik. Amúgy megértő és segítőkész, de egyúttal határozott viszont csak a saját dolgait illetően.

Oroszlán voltam :)

2011. jún. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bak nő vagyok, a párom bika:


Nos, nagyon csendes, nem bulizós típus, de szereti a komoly, normális társaságot. Pl kultúrális rendezvények.

Nagyon hallgatag, de ha bedühödik, nagyon lobbanékony és égtelen dühös tud lenni. Kissé konzervatív típus. Család, gyerekek, a modern dolgokat nem kedveli, a hagyományok híve.


Szereti a nők társaságát, jobban, mint a férfiakét, ez veszélyes is lehet. Egyébként nem a külsőre ad, hanem a belső értékek vonzák.


22/ nő/Bak

2011. jún. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugodt, kerüli a bajt, csendes, türelmes, intelligens, szelíd :)
2011. jún. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 brena ***** válasza:

Nekem csak 1 bika ismerősöm van aki fiú. Elég csendes típus.Úgy tűnik a bika fiúk ilyen szerények.:)

Bika lány voltam.

2011. jún. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A felszín mögött hatalmas energia, agresszióban is jelentkezik időnként. Féltékenység, amíg totál meg nem bízik a partnerében. Nem bírja a sürgetést, önérzetes. Sokat kell dicsérni. Nagyon jó apa, nagyokat nevet, őszinte. Végtelenül konok, időnként korlátolt. Azonban nagyon jó ember, szándékosan sosem ártana senkinek, humora isteni! Kényelmes, kicsit lusta. Megbízható, amit vállal, azt teljesíti. Hűség kérdése az már eltérő, személyiségen múlik, vagy végtelenül családcentrikus vagy épp hedonista.

Szűz Nap nő vagyok, férjem Bika és az előző partnerem is Bika Nap. Az előző maga a pokol:) /A hedonista típus:)/

2011. jún. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm eddig :) Várom még a meglátásokat!
2011. jún. 22. 13:27
 7/7 anonim válasza:
18%
Ahwww Istenem...Az egész asztrológia egy nagy kamu. Emberekkel simán kontaktból ki lehet jönni..nem befolyásol semmit a csillagállás. Ha valakivel nem jössz ki jól az is csak szimplán azért van, mert gyerekkorodban ilyen személyek tettek rád rossz hatást, és ugyanez fordítva.
2011. júl. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!