Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió nő - ikrek nő kapcsolata?

Skorpió nő - ikrek nő kapcsolata?

Figyelt kérdés

Olvastam már róla de hátha tud még valaki hozzátenni valamit. Akár szakértelemmel, akár tapasztalattal.


Köszönöm a válaszokat!


2011. máj. 28. 02:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem elég amit olvastál róla. Próbáljátok ki
2011. máj. 28. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod, hál' Istennek nekem nincsenek beteges hajlamaim. :)

Ettől függetlenül kíváncsi vagyok a szerelmi kapcsolaton kívül -a fenti esetben- milyen vélemények vannak.

2011. máj. 28. 03:18
 3/4 anonim ***** válasza:
A Skorpió vonzónak tartja az Ikrek szellemességét, fiatalos lendületét. De hosszú távon épp ezeket az erényeket veti a szemére, legkevésbé a felületességét tudja elviselni. A Skorpió veszélyes ellenfélnek bizonyulhat, még a legszorosabb baráti-szerelmi kapcsolatban is, mert nem tudja elviselni, ha valaki fölébe kerekedik. Márpedig az Ikrek minden alkalmat megragad, hogy bebizonyítsa, ő a legrátermettebb, ő ül magasabb pozícióban. A Skorpiót leginkább az bosszantja, hogy az Ikrek képtelen két percig egyfolytában csöndben maradni, és általában minden alkalmat megragad, hogy bizonyítsa, ő az úr a háznál. S közben épp arról feledkezik meg, amivel a Skorpiót örökre magához láncolhatná: nem tudja értékelni a szenvedélyes együttléteket. Nem csoda, hogy a Skorpió hamarosan más mellett keresi a szerelmet, az erotikát.
2011. máj. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a skorpió lelkizős, szenvedélyes, birtokló - az ikrek változékony, néha felszínes, csapongó, beszédes. Azt hiszem, nem sok türelmük lehet egymás felé, bár vonzónak találhatják a másik belőlük hiányzó tulajdonságait.
2011. jún. 21. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!