Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hisztek a horoszkópban?...

Hisztek a horoszkópban? Melyik jött be nektek eddig?

Figyelt kérdés

Én nem nagyon hiszek benne, de pár éve (ez úgy megmaradt bennem) csak simán kibontva hordtam a hajamat semmi csatt vagy hajpánt és olvastam egy divathoroszkópban, hogy variáld a hajad, vagy csattokkal díszítsd.

Lehet, hogy csak véletlen, de kitudja...


Nektek melyik jön be a legjobban?

Legfőképpen az ilyen fiataloknak szóló érdekelne :)


2011. máj. 6. 15:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Erre csak akkro tudod meg a választ, ha elmész.

Én személyszerint tapasztalatból mondom. igen ez igaz.

És még azt is leírja ha nem hiszel benne, csak az illető nem ment el. én jártam utána.

Ha valami érdekel alaposan utána kell járni. dobálózni, és közhelyekkel jönni. könnyű

2011. szept. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A legjobb, a személyes találkozó, egy program nem az igazi, mert az is tévedhet, ugyanis egy szakember, észretudja venni, ha esetlegesen más az aszcendensed vagy csuszás van.

Ennyi.

2011. szept. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

pszichológushoz, is személyesen érdemes menni.nem teszteket töltögetni, mert mindenki egy összetett egyedi lény.

HA valaki nagyon bizonytalan az még nem egy megérett személyiség szerintem ,mert nem ismeri magát, és így könnyen más pénzéhes manipulatív emberkék áldozata lessz.

2011. szept. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!