Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vannak itt asztrológusok,...

Vannak itt asztrológusok, illetve asztrológiához értő emberek?

Figyelt kérdés
Keresek olyan embereket,akik asztrológusok, vagy akik értenek az asztrológiához, és akik tudnának nekem segíteni. Rengeteg problémám van, vallást szeretnék váltani, stb. úgy érzem, egy óriási nagy mozsár van a lelkemen. Sajnos nem tudok elmenni jóshoz/asztrológushoz, mivel nem tudnám megfizetni. Ha lenne itt egy rendes ember, aki asztrológus, vagy ért az asztrológiához, és szánna rám az idejéből, és segítene nekem priviben, ill. skype-on, azt nagyon szépen megköszönném.
2011. máj. 1. 23:10
 1/3 feketelovas válasza:
Szia! Regisztrálj az asztromokus.hu-n. Ott tudnak neked segíteni.
2011. máj. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Vallást váltani? Nekem a polinéziai rakomány hívők a kedvenceim, tudom ajánlani. Arra alapul, hogy az arra vetődött felfedezők által használt tárgyak másolatait készítik el, ezáltal várva a "rakományt", amit a fehérek is kaptak rendszeresen ott tartózkodásuk alatt, nyilván az isteneiktől. Ez még mindig sokkal jobb, mint az általad felvetett blöák, mert logikus következtetésekre alapul. Kérlek csatlakozz vmi szuicid szektához vagy próbálkozz meg az általános iskolai tananyag elsajátításával, másként fogod látni a világot!
2011. máj. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Írj emailt, ha valóban segítségre szorulsz! És szeretném hallani, illetve leírva látni, milyen drámai változást érzel magadban, amiért vallást akarsz váltani? Mennyit jelent a jelenlegi és mi elé nézel várakozással? Miben vársz megerősítést? Az analízisem leginkább tükörre fog hasonlítani. Ha felkészültél rá, írj bátran!
2011. máj. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!