Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Összeillünk? Ki tudja a jó...

Összeillünk? Ki tudja a jó választ?

Figyelt kérdés
Szerintem senki. Gondold meg, ha valaki Kos havában született, mondjuk 5,30-kor, ebben az esetben Kos Napjegye van és Halak ascendense. Visszahúzódó, hallgatag ember, de itt ott előjön a Kosra jellemző türelmetlenség. De ha már 6,30-kor született, akkor dupla Kos azaz Kos az ascendense is, és lehet, hogy olyan a természete, hogy hamarább üt, mint kérdez. Vagy délután 17 körül született, akkor állandóan ez a Kos az egyensúlyt keresi, a békességet
2011. ápr. 13. 17:54
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Írd ide a születési adataidat, aztán ha még őszinte is vagy magadhoz,a tükröd megmutatja (asztrológia) milyen vagy
2011. ápr. 15. 13:46
 12/19 anonim ***** válasza:

Omg


Kedves Kérdező!


Talán el kellene gondolkodnod azon, hogy nem biztos, hogy neked van igazad. Tudod mit? Próbáld meg bebizonyítani nekem, hogy az asztrológia tényleg valóságon alapul, és nem csak egy primitív népámítás. Nem tűnsz te olyan butának, nem kéne hinned benne. A szkeptikus ember kételkedik-->gondolkodik. Te is kipróbálhatnád. Szóval nyugodtan magyarázd el nekem, hogy miért igaz ez, és hogy befolyásolják a bolygók az én életemet. Én nyitott vagyok mindenre, meg lehet győzni engem, ha helyesen érvelsz.

Megjegyezném, hogy nekem van egy unokatestvérem, akivel pont egyszerre születtünk, de ezenkívül semmi közös nincs bennünk, pedig még rokonok is vagyunk. Bármit lehet hihetővé tenni, ha te nagyon el akarod hinni. De ha kicsit gondolkodnál, akkor rájönnél, hogy nincs sok értelme a dolognak.

Ezeket a a dolgokat csak azért mondjuk neked, mert nem szeretnénk, ha ilyen buta dolgok befolyásolnák a fontos döntéseidet az életben. Néha az ember úgy érzi, hogy kell valami, amiben hinni tud, de ez az egyik legrosszabb.

2011. ápr. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
20:01, de még mindig jobb, mintha valaki orbitális marha lenne:) Mint pl. azok az emberek, akik jól megsértődnek azon, ha töröltetik a válaszát, mert trágár, pl: "gyökérnek" titulálás egy másik ember gondolatait tekintve, illetve "semmikeresnivalójanincsazezoteriakérdésekheztartozóválaszadókközött". :))))))))
2011. ápr. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Kedves Bretso:))) Ha te elhiszed, hogy a hülyeséget be lehet bizonyítani, akkor valójában te egy hívő ember vagy. Nincs itt semmiféle szkepticizmus, te elkötelezett hívője vagy az általad látni kívánt világnak (attól még nem biztos, hogy az a valóság) Elolvasol valamit egy internetes oldalon és máris bizonyítva érzed azt, elhiszed, amivel kapcsolatban csak a saját meggyőződésedet támasztod alá. Ez hívják korlátozott gondolkodásnak és te elég vastag falakkal vetted önmagadat körül. Kitörési lehetőséged lenne, mégpedig az, hogy elvégzel 4-5 egyetemet, főiskolát, alapos ismereteket szerzel-akár asztrológiából is, és utána elmondod a véleményedet. Ó, régi görögök!...A szkeptikusok kizárólag olyan dolognak állíthatják az ellenkezőjét, amelyben nagyfokú tudásra tesznek szert. Teljesen mindegy, milyen témáról beszélünk. A másik, amit nem értek: hogyan lehet egy nem egzakt jelenséget tudományosan megcáfolni? Ez pont olyan, mitha én azt mondanám, nincs átfolyó áram a fali vezetékekben itthon, mert nem látom, tehát egy tudományosan bizonyított tényt a saját meggyőződésemmel akarok bizonyítani. Oda is és visszafelé is káros. Node az elektromos áramot nem is kell látni, a hatása él-illetve áramerősségtől függ, túlélem-e.:) Így semmi szükség, hogy tudományosan bizonygassunk valamit az asztrológiáról-ez mekkora butaság!-, működése önmagát igazolja. Csak szomorú vagyok a gyk.kérdésekben feltett kérdések vásári szintje miatt (dilettantizmus 1.) és természetesen a válaszok is (dilettantizmus 2.) homályról árulkodnak. A jelen kérdező pedig kérdezett, csak meg kéne érteni a kérdést a sorai között.
2011. ápr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ha figyelmesen elolvasod amit a kérdés mezőbe írtam, akkor választ kapsz arra is, hogy hiába egy napon születtél valakivel, de nem ott és nem abban az órában percben, már más lesz az illető egyénisége.
2011. ápr. 21. 10:12
 16/19 A kérdező kommentje:
Omg -nek szántam az előző beírást
2011. ápr. 21. 10:13
 17/19 anonim ***** válasza:
Kedves Omg!:) Szeretnék egy óriási félreértést eloszlatni. Nevezzük annak, különben tudatlanságot kellett volna írnom. A görög szkeptikusok nem kételkedők voltak, ez szubjektív értelmezés, fordítás, és ez baj. Ők "megfontoltak" és a tökéletes igazság után kutattak, amit megtalálni ugyebár nem lehetséges és erre rájöttek ők is:) Körbejárták a vizsgált témát, tudást szereztek róla, majd eldöntötték annak igazságtartalmát. A ma önmagát szkeptikusnak nevezők többsége csupán hívő. /Nem gondolom, hogy 15-20 év asztrológiai kutatás és tanulás áll mögötted és a tapasztalat alapján elveszítetted az igazság fonalát:)A hitük nagyon erős:) Azt várják egy jobbára hívő csoporttól, hogy meggyőzzék őket hitükről. A szekptikust nem lehet a logika eszközével meggyőzni, így a meggypzés módszere eleve elvethető. Tehát az egyik csoport hisz, korlátozza tudását a matériára, a másik csoport pedig a transzcendensre, találkozásuk semmit nem fog feltárni. Aki viszont tudás birtokában van, és tudja, hogy mi működőképes, az nem fog és nem is akar győzködni senkit. Jézus némán állt Heródes előtt, aki mutatványokra kérte, hiszen akkor igazoltnak látja isteni mivoltát. Csakhogy Jézus hallgatott. Tudta, amit tud. Érdemes lenne elgondolkodni ennek a történetnek az igazságtartalmán, de főként azon, ki mit akar elérni ezzel a győzködéssel:)
2011. ápr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Én minden esetre nem akarok senkit meggyőzni, sem hitében megingatni. Csak azt nem értem, mért szólsz hozzá? Kérdezett valaki, konkrétan téged, hogy mi a véleményed?

Előző hozzászólásával egyetértek. Arról jelenthetjük ki, hogy marhaság, ha mélyen beleássuk magunkat valamibe. De ha csak hallottuk, hogy valahol harangoztak, jobb ha csendben maradsz, mert még a végén kiderül, hogy nem értesz semmit, csak kotyogsz, mint a buta tyúk, vagy kakar

2011. ápr. 23. 08:12
 19/19 anonim ***** válasza:

Én 1968 07. 18.án ózdon születtem hajnalban.Pontos óra-percet nem tudok.A férjem 1967.07.02. szintén ott.

Mit tudsz írni rólunk, Komolyan érdekel.Mi összeillünk?

2011. ápr. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!