Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Összeillünk? Ki tudja a jó...

Összeillünk? Ki tudja a jó választ?

Figyelt kérdés
Szerintem senki. Gondold meg, ha valaki Kos havában született, mondjuk 5,30-kor, ebben az esetben Kos Napjegye van és Halak ascendense. Visszahúzódó, hallgatag ember, de itt ott előjön a Kosra jellemző türelmetlenség. De ha már 6,30-kor született, akkor dupla Kos azaz Kos az ascendense is, és lehet, hogy olyan a természete, hogy hamarább üt, mint kérdez. Vagy délután 17 körül született, akkor állandóan ez a Kos az egyensúlyt keresi, a békességet
2011. ápr. 13. 17:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
De mi is itt a kérdés?
2011. ápr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nincs kérdés, hanem beszélgetni kell erről a jelenségről. Vagy azt mondják, hogy az asztrológia marhaság/mert nem ért hozzá/ vagy ilyen kérdések jönnek, hogy összeillenek e. Hát csak akkor derül ki, ha pontosan tudja, hogy a partner mikor hány órakor született, meg ő is, és a két horoszkópot össze hasonlítva /synasztria/ megvizsgálja egy asztrológus.

Én javaslom mindenkinek, hogy keressen olyan oldalt, ahol elkészítik a horoszkópját, és megmondják neki, hogy milyen típusú társ az aki hozzá való.

2011. ápr. 13. 19:44
 3/19 A kérdező kommentje:
Most még azt nem értem, hogy miért kellene kérdést feltennem, amikor ezt a jelenséget, csak megbeszélni lehet
2011. ápr. 13. 19:45
 4/19 Bretso ***** válasza:
67%

Nyilván azért kell kérdést feltenned, mert ez a gyakorikerdesek ponthu. Nem pedig a beszeljukmegagyokersegeimet ponthu. Ha az lenne, akkor valóban nem kellene kérdést feltenned.


Ja igen, majd elfelejtettem: Az asztrológia, egy orbitális marhaság.

2011. ápr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

SEMMIKÉPPEN NEM ILLETEK ÖSSZE FELBORUL A TÉRIDŐ KONTÍNUUM, ÉS MEGSEMMISÜL A VILÁGEGYETEM!


Emett E. Brown

2011. ápr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hát nem meggyőzni jöttem, csak felhívni a figyelmet, hogy az egy marhaság, hogy én Bak vagyok, kijövök a bikával? :D XXL
2011. ápr. 13. 20:26
 7/19 A kérdező kommentje:

Bretso válasza:!! Nagyon rosszul állsz a dolgokhoz, azért mert az oldal neve gyakori kérdések.hu, még lehet feltenni olyan kérdést, amit meg kellene beszélni.

Hogy te bulvárlapok alapján ostobán állsz a dolgokhoz, mert nem értesz az asztrológiához, az legyen a te problémád. De nem beszélj hülyeségeket. Különben is ki kért fel arra, hogy bele beszélj?

2011. ápr. 14. 08:49
 8/19 anonim ***** válasza:

Érdekes,én is visszahúzódó,és hallgatag nő vagyok,és Rák,azt hiszem az aszcendensem is az,hajnali órákban születtem, anyum szegény nem tudja pontosan...

A Kosokat én nem ilyennek ismerem..

2011. ápr. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem csodálom, hogy a Kosokat nem ismered, hiszen nagyon sokféle variáció van. Elsősorban az, hogy nem mindegy //ezt akartam érzékeltetni// hogy hány órakor született. A másik, hogy nem mindegy melyik bolygó hol van. Hol kezdődik a IV-es ház gyökerek. Mi van a 2-es házban, / milyen képességeket hozott magával. Hol van a Mars férfinél, és hol a hold Vénusz a nőnél. Szóval sokkal bonyolultabb az asztrológia, mint ahogyan sokan képzelik. Nem 12 típusú ember van. Két Kos sem egyforma. Még 1 óra eltéréssel született ember sem ugyan az. Még akkor sem, ha egy helyen születtek
2011. ápr. 14. 10:19
 10/19 Bretso ***** válasza:

Valóban lehetne feltenni kérdést, de te nem tettél. Te beszélgetni akarsz, nem pedig egy adott kérdésre választ. Egyértelműen nem illik az oldal profiljába, de hát én ugye ostoba vagyok. Azt viszont kikérem magamnak, hogy bulvárlapok alapján tájékozódnék, utoljára ilyen "újság" körülbelül 10 éve volt a kezemben, akkor is a fodrásznál várakozás miatt.


Az asztrológia bizonyítottan hülyeség: [link]


Persze tudom, ez mind hazugság és kitaláció, én pedig a Sátán írmagja vagyok, amiért olyat merek kérni, hogy bizonyíték. De hát, hogy stílusos legyek, biztos rossz csillagzat alatt születtem.

2011. ápr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!