Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák fiú, rák lány kapcsolatról...

Rák fiú, rák lány kapcsolatról vélemény?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 23:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Halálra van ítélve.
2011. febr. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miért?
2011. febr. 18. 00:01
 3/11 anonim válasza:
kit érdekel a horoszkóp :D amúgy meg 1. csak viccelt :D
2011. febr. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nyilván akkor nem rád vonatkozik ha egyik sincs..

És itt nem kritizálni kell őt, hanem érdemlegesen hozzászólni a kérdéséhez.. Ha pedig nem tudsz, mert ebben a témában nem vagy otthon akkor ne is írj semmit! Nem azt kérdezte, hogy hiszel -e a horoszkópban és ha nem akkor miért nem, hanem, hogy két rák párkapcsolata milyen is...

Szerintem a két rák kapcsolata eléggé labilis ugyanis a rákok ugyan családcentrikusak, de nem szeretnek döntést hozni emellett szeretnek vezetve lenni... És ezt nem a rossz értelemben kell érteni... Nekik szükségük van arra, hogy valakire fel tudjanak nézni és az mutassa mi merre és neki ne kelljen azon filóznia, hanem egyből elhiszi, hogy jó lesz és megy... Ha ez a probléma nem áll fent aszcendens vagy nevelés miatt, tehát az egyik jellem erősebb és nem jellemző rá annyira a horoszkópja akkor nagyon jó is tud lenni hiszen a vizes jegyek érzékenyek és nagyon szeretők.. A kapcsolat nagyon el tud mélyülni!

2011. febr. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Akkor meg csináljanak a kínai horoszkópnak is kategóriát mert én abban vagyok otthon.
2011. febr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Csak akkor működik, amikor a rák lány éppen eldobja a páncélját.

Az meg talán évente egyszer van?

2011. febr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
nekem is aza volt az elsö gondolatom,hogy halálra van ítélve .. vicc nélkül..szerintem működésképtelen a dolog :/
2011. febr. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 tigress válasza:

Na, és mi van a kinai horoszkóppal, meg a hagyomásnosnak az aszcendenseivel, kedves előttem hozzászólók?

Az én véleményem viszont az, hogy hagyd a fenébe a horoszkópot, és érezd jól magad, amig tart a dolog. Ha netán meg "rosszul" sül el a dolog, ésbeleragadtok egy 25 évnyi boldog házasságba, jusson eszedbe, hogy a horoszkópon felül létezik emberi természet is, ami felülbírálhatja a horoszkóp akaratát... Én mindenesetre szurkolok neked, akár a rákocskáddal, akár más horoszkópocskával is van/lesz párkapcsolatod...

2011. febr. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Egyet értek az utolsóval, lépj át a horoszkópon és legyél önmagad, én hiszek a horoszkópban, érdekel mert érdekel, de nem ragadok le annál amit az én jegyemre írnak, hanem a saját elképzeléseim szerint alakítom az életem
2011. febr. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Titokgazda ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Azt hiszem számodra bármilyen kapcsolatra vajmi kevés az esély.


Szerintem jönne egy csodás párjelölt, szerelmet vallana, és te is rögtön belészeretnél, még akkor is kérnél tőle türelmi időt, amig a "gyakori"kerdesek.hu-n utánaérdeklődsz, hogy ugyan mit tegyél, hiszen a csillagjegyetek nem passzol.


Vagy most épp így szelektálsz, hogy milyen jegy alatt született egyénekkel kapcsolatban van egyáltalán értelme komolyabban gondolkodni?


Én azt tanácsolom, hogy ismerkedj sokat!

És szard le magasról, hogy ki mikor született!


Ha tudnád, hogy hány rák-kal találkozol egy napod során, még az utcára is félnél kimenni, mi?


Nem baj. Tanuld ki az asztrológiát, és vakon higgy benne!

A dolgok vakon való elfogadása mindig is jó dolog volt.


Mondjuk a tettek többet érnek, mint bármilyen hit.


Pl.: Ha nem hiszed el magadról, hogy képes vagy pofánverni valakit, (mert esetleg valaki más ezt mondta,) de egy nap úgy hozza a sors, hogy megpróbálod, és sikerül.

Hát onnantól bizony nagy-nagy lelki válság lehet a sorsod. Hisz megdőlt a félelem szülte teória; valaki azt állítja, hogy rajtad kívülálló okok miatt te valamire nem lehetsz képes, (amíg elhiszed, hogy ez igaz).


Majd ha a gondolkodás, és morfondírozás helyett élni kezdesz, akkor rájössz, hogy egy ember nem egyenlő a csillagjegyével.


Én a jegyem szerint egy utálnivaló kis dög vagyok.

A való élet, (amelyben én élek,) azonban megcáfolja ezt az állítást.


Oké, hogy te most utálni fogsz, hiszen negatív kritikával illettelek. Így legalább tudod azt mondani, hogy tényleg egy dög vagyok, ergo a horoszkóp/asztrológia nem téved, ergo hagyod a rák-okat másra.


Te ismersz 12 embernél többet is?

Ha igen, vannak köztük olyanok, akiknek ugyanaz a csillagjegye?

Ugye, hogy ők is 100%-ban hasonlítanak?

Ha igen, akkor csak azon kell gondolkoznod, hogy akarsz-e önmagaddal élni. Rák-rák.


Te szoktál néha józanul gondolkozni, vagy csak az alapján megy a ténfergő elmeszülemények létrehozása, amiket olvasol, vagy mástól hallasz?

2011. febr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!