Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos fiú-Skorpió lány együtt?...

Kos fiú-Skorpió lány együtt? Tapasztalat? Vélemény?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki leírná,h nem ettől függ, TUDOM! :D

Csak érdekelnek a tapasztalatok :)))

köszi előre is.


2011. jan. 4. 21:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Nem lesztek boldogok. Bele se kezdj. Sőt, menekülj tőle...
2011. jan. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nem kompatibilis a két jegy.

A Skorpió háttérben szervezkedő + cselekvő, a Kos nyílt sisakos, kedveli sőt megköveteli az egyenes beszédet, a Skorpió pedig nem jár élen eme tulajdonsággal, még az se, amelyik nagyon szókimondó.Akármilyen parázsnyelvű a Skorpió, ha ki is adja magát, amivel csípi - marja a partnerét, még mindig számtalan titkot megtart magának és jobb időre tartogatja, és a legváratlanabb pillanatban zúdítja a partnerére.A Kos intoleráns jegy lévén, hamar beleun ebbe a fajta folyamatos csörtébe, mind fizikailag és lelkileg is.

A Skorpió iszonyú féltékeny és irigy, a rosszul megközelített Kos nem túl monogám, ha megcsalja partnerét azt naívan azonnal elmondja, nem kenyere a cinkes kártyajárás, mint a Skorpiónál.

A Skorpió szőröstől - bőröstől akarja a partnerét, a Kos függetlenségre törekvő, nem bírja a kötöttségeket, ugyanakkor törékeny is és örök gyerek.

A Skorpió nagy játékos, vígszínházas, ahol a tragédia és a komédia az életében sűrűn váltogatják egymást, megbocsátani nem képes ( vmikor egy életen keresztül ), a Kos hamar dühbe gurul, de utána hamar lehiggad és amin a Skorpió még órák múlva is toporzékol, arra ő már valószínűleg nem is emlékszik.

Végezetül a Skorpió erősen intuitív jelleme révén képes manipulálni a háttérből a naív lelkületű és bizakodó Kost.

Remélem segítettem.

Te melyik vagy?

2011. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
34%
Be ne dőlj már ilyen baromságnak, hogy jegy alapján szelektálod a párodat! Sz@rd le milyen jegyű és ha összeilletek legyetek boldogok.
2011. jan. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%

Szkeptikusok már megint mit keresnek ezen az oldalon?!

Szegények, nincs jobb dolguk...

2011. jan. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nos. Én a skorpió lány vagyok.

Mondom nem ettől függ az egész mivel volt már kos barátom és nagyon jó volt, sőt mai napig legjobb barátok vagyunk és egy konfliktus sem volt,annyira toleráltuk egymást...

Amit most a skorpióról leírtak, szöges ellentéte vagyok.

Nem vagyok háttérben szervezkedő...nagyon nyílt vagyok ,nem titkolózok főleg az előtt akit már nagyon megkedveltem.

Nem vagyok túl féltékeny sem,hacsak nincs meg rá az okom.:)

jelenleg is egy kossal hozott össze a sors, és tényleg csak kiváncsiságból kérdeztem a tapasztalatokat.:)

2011. jan. 4. 22:19
 6/17 anonim ***** válasza:
30%
Már máshol is irtam, de ide is leirom, azt ne várja senki egy skorpiótól soha, hogy azt mondja: igen, én ilyen vagyok, pontosan ezt csinálom, hiszen azzal önmagát leplezné le, persze azzal le is leplezi, hogy pont a szöges ellentétének festi le magát. :)
2011. jan. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én is skorpió lány vagyok. Eleinte élveztem a kapcsolatot, mert nagyon imponált a határozottsága, de egy idő után elefántnak éreztem őt a porcelánboltban... neki nem volt kedve a "bonyolult" lelkivilágommal bíbelődni, én pedig taszítónak találtam az egyszerűségét. Néha úgy éreztem, hogy használ. Mindazonáltal nem váltunk el haragban. És persze nem vagyok benne biztos, hogy ez a csillagjegyektől függött, de meglátásom szerint mindkettőnkre illik nagyjából a horoszkópunk.
2011. jan. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nekem fantasztikusan bevált.:) Nem tartott hosszú ideig, mert a végén leginkább barátoknak éreztük már egymást. Mindketten könnyen engesztelődő és vidám természetűek vagyunk, ezért nem is adódtak nagyobb gubancok köztünk.


M.j.:Aki be akarja skatulyázni valamelyik jegy képviselőit, az nem is ért igazán az asztrológiához.

2011. jan. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Tapasztalatról tudok mesélni. Kos lány vagyok, két skorpió barátom is volt. Mindkét jegynek a mars a bolygója, tehát a lobbanékonyság, a hév, lángolás jellemző rájuk. De ezen kívül más közös nem igen van a két jegyben. A kos egy domináns tűzjegy, a skorpió is domináns, de ő egy vízjegy. Az előbb felsorolt tulajdonságok miatt remek párost alkothatnak, de hosszútávon problematikus lehet. Bár nem teljes egészében a csillagjegyek határoznak meg egy kapcsolatot.
2011. jan. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem igazán illenek, ismerősöm tapasztalata.

De lehetséges, hogy ő nem olyan kos, mint a többi.

Nekem nem kellene kos pasi. bak lány vagyok.

2011. jan. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!