Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos fiú-Skorpió lány együtt?...

Kos fiú-Skorpió lány együtt? Tapasztalat? Vélemény?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki leírná,h nem ettől függ, TUDOM! :D

Csak érdekelnek a tapasztalatok :)))

köszi előre is.


2011. jan. 4. 21:32
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Miért ismerősödnek mi volt a véleménye?
2011. jan. 6. 20:53
 12/17 anonim ***** válasza:

Ismerek egy ilyen párost a családból. Mindkettejüket ismertem még mielőtt összejöttek.

Furcsálltam, hogy összejöttek, mert a skorpió lány nagyhangú, határozott, társaságban központi szerepet játszó típus. A kos fiú pedig visszafogottabb, csöndesebb és jókedélyű valaki, akinek korábban inkább szolídabb barátnői voltak és kinézetre is teljesen eltértek a későbbi skorpió lánytól.

Pár hónap után összeköltöztek és máig, sok-sok éve együtt élnek.

Egyszer volt egy "szakításuk", pár hét különlét, de kibékültek és azóta már össze is házasodtak. Úgy tűnik összecsiszolódtak. Biztos vannak otthon kisebb vitáik, de talán felnőttek ezt kezelni és biztos párosnak tűnnek, legalábbis ezt mutatják.

Amiket kívülről látok:

-a skorpió lány hordja a nadrágot, ő a szóvivő kifelé is. Iszonyú féltékeny és ezt be is vallja. Ragaszkodik hozzá. Állandó telefonos kapcsolatban van a sráccal napközben. Elintézi, hogy mindenhova együtt mehessenek. A srácnak nincsenek önálló külön útjai délutánonként. Eteti is, szerintem azért, mert úgy elhízik és más lányoknál nem lesz versenyképes az imádott.

-a kos srác kissé papucsállatkává vált szerintem, de úgy tűnik ezt nem bánja. (Talán a közeli családtagjai elől menekült ebbe a kapcsolatba? Ez persze nem biztos. Remélem nem.)

Én nem tudnék úgy viselkedni, mint a skorpió lány, és megőrülnék a kos fiú helyében, de az én vagyok.

Akárhogy is van, ők aranyosak együtt. Biztos morgolódnak egymásra, de okosak mindketten és ez sokat számít.

2011. jan. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
hát tűz és víz. de Te lehet, hogy nem tipikus skorpió vagy, lehet, hogy az aszcendensed valami tüzes jegy és azért botlasz mindig kos fiúkba. a kosokat könnyű kezelni, nem haragtartóak és nyíltszívűek. néha keményen a szemedbe mondják az igazságot, de ők ilyenek. kicsit lobbanékonyak, de 2 perc alatt lenyugszanak. szóval egy kosban nem nagyon csalódhatsz, azt kapod, amit látsz. csak hagyni kell neki a saját kis függetlenségét meghagyni. és nem szabad féltékenykedni, azt utálják.
2011. jan. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

igen nyilas az aszcendensem,gondolom ez nyom inkább a latba :)

érdekelnek még a tapasztalatok.

2011. jan. 7. 01:08
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem is nyilas az aszcendensem... nagyon hasonlítunk úgy tűnik! (:
2011. jan. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

kedves utolsó :P

amikor leírtad a te tapasztalatodat teljesen az ugrott be,h nekem is eléggé bonyesz a lelkivilágom és ,h egy kosnak talán túl bonyolult is. persze nem azt mondom,h ez alapján döntök ,de igazából nekem tényleg mindig bejöttek ezek a dolgok, amiket különböző csillagjegyeknél tapasztaltam...

szóval érdekes.. :)

2011. jan. 7. 19:03
 17/17 anonim válasza:

Skorpió lány vagyok, és életem szerelme Kos.

Soha annyi szeretet, szerelmet ésodaadást nem kaptam senkitől, mint tőle. Természetesen nincs olyan, hogy minden skorpió-kos párosnál így működne a dolog, de ha meg tudod hallgatni őt és tudsz engedni a vezetőszerepből (képes vagy vele sodródni), akkor nagyon sokat tanulhatsz a párodtól.

2011. jan. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!