Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán vagyok skorpió...

Oroszlán vagyok skorpió aszcendenssel. Alakulóban van egy nyilas, nem tudom milyen aszcendessel. Van esélyünk?

Figyelt kérdés
Nem nagyon hiszek ebben, de végső kétségbeesésemben mindig a horoszkóphoz fordulok.
2011. jan. 22. 20:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ahogy latom, ez nem engem nyugtat meg hanem teged. hogy jott ide a terhes hasonlat?:)


hacsak ugy nem, hogy megfaztal-> terhes vagy= baromsag

Parkapcsolatot a szuletesi ido alapjan megitelni = baromsag.


Igy mar ertem en is.



Jaaa es nem beskatulyazva vagy, mert nem azt mondtam, hogy hulye vagy csak azert mert hiszel egy hulyesegben, hanem azt irtam, h a pasi rabszott veled, mert ez alapjan keresed az eletre a valaszt. Mintha en a kavezacbol probalnam kitalalni, hogy a 3 lanyomnak, milyen orai lesznek a jovoheten.


Pont annyira realis, csak amig a lanyaim max rossz tankonyvet pakolnak be maguknak, addig te 2 eletet is elszursz(hatsz) mert monda alapjan hoznl meg donteseket, es itelsz meg helyzeteket.

2011. jan. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Jogos a magyarázat :D a baromságos részt így értettem, sokszor láttam már kérdéseket amire az volt a válasz hogy terhes vagy. Ezzel arra kívántam célozni hogy néhányan eszeveszett viccesek akarnak lenni.
2011. jan. 23. 06:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!