Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán vagyok skorpió...

Oroszlán vagyok skorpió aszcendenssel. Alakulóban van egy nyilas, nem tudom milyen aszcendessel. Van esélyünk?

Figyelt kérdés
Nem nagyon hiszek ebben, de végső kétségbeesésemben mindig a horoszkóphoz fordulok.
2011. jan. 22. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs.
2011. jan. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi :D esetleg indoklás?
2011. jan. 22. 21:01
 3/12 Bretso ***** válasza:
0%
A nyilasokat messziről kerüld! Aljas rasszista, antiszemita szemetek! Bár ha te meg a horoszkópban hiszel, akkor összeilletek agyilag.
2011. jan. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
semmi esélyetek egy normális kapcsolatra.
2011. jan. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jólvanna nem kell toszogatni, csak megkérdeztem, mert mindenhol mást írnak.
2011. jan. 22. 21:06
 6/12 anonim ***** válasza:

"Van esélyünk?"


semmi.

2011. jan. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
megy össze a kettő, mindkettő tűz jegy. de a nyilas ravaszabb
2011. jan. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A nyilasok nem bonyolítanak túl általában semmit. Őszinték, játékosok, megbízhatóak, becsületesek, segítőkészek. Negatívat is mondjak? :) Szétszórtak, vagy annak látszanak, ironikusak (inkább jákékosságból és nem bántásból), türelmetlenek esetenként.


Sztem van esély. Az a fontos, hogy őszinte legyél vele, beszélgess vele sokat, hogyha kialakult a bizalom, vannak közös dolgaitok, akkor működni fog. Legyél te is hűséges, a nyilas is az! Ne féltékenykedj, csak egy kicsit, mert az jól is szokott esni. :-)

Nyilas érzékeny is. Ha megbántod, akkor ne az idő nem lesz gyógyír, de ha bocsánatot kérsz ott helyben és odabújsz hozzá, akkor imádni fog.

Most ezek ugrottak be.

Valami speciális kérdés még? :-)

Ja, nyilas-oroszlán együtt jókat tud röhögni.

2011. jan. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha ket szoval kene valaszolni, akkor: nincs eselyetek.



Ha kifejthetem bovebben, akkor:


Nem azert nincs eselyetek, mert egy oroszlan leany skorpio aszcendenssel nehezze tenne egy nyilas eletet es forditva, hanem azert mert az a nyilas ferfi konkretan egeszentisztan lathatoan rbszott veled, mert ilyen baromsagok kepesek befolyasolni teged egy kapcsolatot illetoen.


Oszinten. nem teljesen rohadek mindegy, hogy skorpio, nyilas, vagy tortenelemtanar az illeto???


nyilvan a szemelyisege a donto( valakinel az anyagi helyzet) de semmikeppen nem a szuletesi datum.

2011. jan. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

ezért nem szeretek ide kérdést feltenni, mert rögtön beskatulyáztok. ha azt írtam volna hogy megfáztam mit tegyek, azt írtátok volna hogy terhes vagyok...

de ha ez megnyugtat, a nyilas jobban hisz ebben mint én.

2011. jan. 22. 23:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!