Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Feleségül akarom kérni az...

Feleségül akarom kérni az ikrek kedvesem, hogyan tegyem?

Figyelt kérdés
Szeretem:) Hogy vezessem elő, kedves ikrek? JA, igen, HISZEK a horoszkópban, szóval ismét le lehet írni mekkora hülyeség, megszoktam, kedves billentyűkoptatók:)
2011. jan. 14. 01:41
 1/7 Salx Narval ***** válasza:
49%
Hát, ha ő is hisz benne, akkor ellesztek valahogy.Várd meg amíg azt írja a horoszkópja, hogy nagy változás lesz az életében.Add oda a horoszkópot egy gyűrűvel, lehet benne esetleg a szerencseköve, gondolom ebben is hisztek.Utána már csak annyit kell mondani, hozzám jössz, ha megfelelő lesz a bolygók állása.Ha erre sem mond igent, akkor semmire.
2011. jan. 14. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ezt: hozzám jössz feleségül? Szerintem nem kell neki nagy köret, bár te ismered (ezt már nem kell hozzátenni).
2011. jan. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Figyelj! A legjobb tipp, légy romantikus. Neked volt ikrek barátnőm, és ez mindig bejött. Nézz mélyen a szemébe, stb...
2011. jan. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tetris ***** válasza:
0%

Há oszt lönnél-é a én ásszonyom te ikör ködvösöm? Vagy vezessem é elejbed váláhogyán, úgy úriassan-e?

Oszt mondd csak édös ikröm hiszől-é a horoszpókban? Mer különben én ugyan el nem vöszlek!

2011. jan. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Szia

Én hiszek a horoszkópban, de ha már el akarok venni feleségül csak ismered azt a nőt annyira, hogy tudd, milyen leánykérésre vágyik! Vagy ha nem, ne vedd el!

2011. jan. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a kerdes inkabb az, hogy HISZED vagy TUDOD h a horoszkop mukodik?


mernek veled fogadni, hogy 10 bol 10 x beszivatna barki a temaban.


Jaaa nem azert mert okos es szep vagyok. AZert mert a horoszkoprol mar BEBIZONYIZOTTAK,hogy egyszeruen nem igaz. SZoval a lenyeges szempont, hogy szorakozasbol olvasod es jol telik vele az ido, vagy tenyleg elhiszed, hogy fenyevre levo gazgombok hatassal vannak a szuletesedre, mindegy h a fold melyik pontjan szuletsz, es mondjuk ha halak lenne a jegyed, akkor ha eledallitanek 2431 db halak jegyu embert, akkor mindenben ugyanolyanok lennetek belulrol.

Erdekes, hogy a horoszkopban a mars, a venusz a joisten minden szerepet jatszik. a nap ami mindegyiknel nagyobb, hat mit tesz isten, az valahogy nem hat a szuletesre. nem fura?


jah a kerdesre is valaszoljak: Leszel a felesegem?

2011. jan. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

13:07 nek


neked volt ikrek baratnod es bejott h romantikus voltal vele?:))))

ezt igy leirtad a kicsi ujjaiddal?


nekem eddig volt, ikrek, rak, oroszlan, vizonto szuz es meg a joisten sem tudja hany egyeb vagy a fentiekbe tartozo baratnom, es figyelj jon a trukk: MIND SZERETTE A ROMANTIKUS PILLANATOKAT.

2011. jan. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!