Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlány (+ szűz aszcendens)...

Oroszlány (+ szűz aszcendens) anyuka - rák (+ oroszlán aszcendens) kisfiú. Ki nevel kit?

Figyelt kérdés
Az fix, hogy okosabb nálam a kissrác. De, hogy már a fejemre is nőtt az normális? Pedig következetesen és szigorúan nevelgetem. Mégis egyre többször észre kell vennem, hogy az orromnál fogva vezet. Rosszul csinálok valamit vagy ez van belénk kódolva?
2011. jan. 13. 13:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
39%
Ja ja, azt hiszed, olyan egyszerű az élet, hogy születési idő alapján meg lehet határozni valaki személyiségét? Más részt meg nem biztos, hogy az az értelmes válasz ami helyesli a véleményed, a kritikákat is meg kell hallgatni.
2011. jan. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

De könyörgöm minek kritizálni? Fogalmad sincs semmiről sem, ahogy a többi okostóninak. Én egy asztrológiában jártas ember véleményére vagyok kiváncsi. Hogy aztán ettől mennyivel leszek okosabb az az én dolgom.

Neked meg kukorica van a fenekedbe, hogy mindenhova odaszarsz?

2011. jan. 13. 16:46
 13/14 anonim ***** válasza:
Szólásszabadság, ennyi.
2011. jan. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szia! Írd le légyszi mindkettőtöknek a születési dátumát pontosan és megpróbálok segíteni! Persze ígérni nem ígérek semmit de hátha tudok segíteni!
2011. jan. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!