Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Na most akkor oroszlán vagy...

Na most akkor oroszlán vagy rák aszcendens?

Figyelt kérdés
1996.06.18 06:35 kor születtem. valamelyik oldalon aztírja hogy rák aszcendens valahol pedig oroszlán.Na most akkor melyik?
2010. aug. 21. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Én Oroszlán és Szűz között volta, de azt csináltam, hogy bestriguláztam, melyik jött ki többször, így Oroszlán az aszcendensem. :D
2010. aug. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha Magyarországon születtél, akkor rák.

Még csak nem is a vége.

2010. aug. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

- nem a csillagjegyet, hanem az aszcendenst kérdezte.. - - - földrajzilag mi a különbség? erről még nem hallottam..

- "valamelyik oldalon azt írja hogy rák aszcendens valahol pedig oroszlán" mert ennyi értelme van az egésznek..

- carjál bele :)

2010. aug. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"- nem a csillagjegyet, hanem az aszcendenst kérdezte.. - - - földrajzilag mi a különbség? erről még nem hallottam.. "


Aki nem ért hozzá minek szól bele?????


Földrajzilag csak annyi különbség van hogy földrajzilag különböző helyeken aznap más időpontban kelt fel a Nap, a Hold, a Merkúr, a Vénusz stb....

Az Ascendens pedig a születéskori felkelő jegy, így akik napkelte környékén születtek annak megegyezik az Ascendense és a Nap-jegye.

Néhány oldalon sajna nem veszik figyelembe a nyári időszámítást így egy óra különbséggel számolnak ami elég nagy eltéréseket okoz, ezért is lehet a különbség.


Az utolsó meg tényleg inkább carjon bele és ha egy mód van rá ne olvassa el az asztrológiai kérdéseket, de legfőképpen ne válaszoljon rájuk, így kisebb az esély hogy hülyét csinál magából.

2010. aug. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

azért hogy okosodjak, én így csinálom.. :)

viszont az nem is tudom milyen dolog, hogy aki ezzel foglakozik, miért nem vesz valami lényegeset figyelembe..

2010. aug. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt én sem....:(

De ez nem csak az asztrológiában van így, hanem mindenhol máshol néhány felületes elszámolás és összedől a ház, meghal a beteg, lincsel a nép stb...

2010. aug. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
esetleg a kérdésemre is válaszolnátok?
2010. aug. 21. 16:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaj bocs, lehet nem volt egyértelmű, de azt akartam írni hogy a 2. válaszoló jól írta. Ha M.o-on születtél akkor Rák.
2010. aug. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!