Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Két Bak jegyű (baráti) kapcsol...

Két Bak jegyű (baráti) kapcsolata milyen lenne?

Figyelt kérdés

Inkább nagyonjó, vagy inkább "két dudás egy csárdában" típusú, vagy milyen?


Aki nem hisz a horoszkópban és/vagy lövése sincs az egészről, az ne kommenteljen ide.


2011. jan. 3. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
A Föld elem nyílvánul meg a kapcsolatukban, legyen az barátság, vagy szerelem, ami hosszú távon nem biztos, hogy tartható lenne, mert a Baknak nagy szüksége van rá, hogy időről időre kihozzák a komorságából, erre sokkal alkalmasabbak bizonyos Tűz jegyek, illetőleg azok, akiknek Bak az aszcendensük.Pl. Kos Bak aszcendenssel.
2011. jan. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én egy bak lány vagyok, van egy barátnőm aki szintén bak. Most vagyunk kb. egy éve barátnők, nagyon jól meg vagyunk, eddig nem vesztünk össze még komolyabban:) Szóval ebből kiindulva szerintem két bak baráti kapcsolata lehet jó.
2011. jan. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Eddig elég jól kijöttem a többi Bakkal,van jó pár haverom,aki szintén az.20/F Bak
2011. jan. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!