Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz jegyű lány vagyok, ikrek...

Szűz jegyű lány vagyok, ikrek aszcendenssel. Ki illik hozzám? (jegy, aszcendens)

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 12:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ne ilyesmikben gondolkodj, csak "programozod", hogy ha valaki a horoszkóp alapján nem illik hozzád, abban hibát keress. El fogod bohóckodni a kapcsolataidat egy ilyen marhasággal.

A horoszkóp nem mérvadó, akkor max. 12 féle ember lenne a Földön, aszcendenssel együtt max. 144, de ugye ez nem így van.


Ha megnyugtat: a horoszkópunk szerint egyáltalán nem kéne összeillenünk a férjemmel, mégis 10 éve szeretjük egymást.

Tökéletesen kiegészítjük a másikat minden területen.

2011. jan. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
Hozzád egy hód illik kőműves aszcendenssel.
2011. jan. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem hozzád egy vállalkozó szellemű férfi illene

mondjuk szűzoltásra.

2011. jan. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hülye az aki így választ partnert.
2011. jan. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
anyád
2011. jan. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mindenki..
2011. jan. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jupiteri szülöttek. Ezek a Nyilas és a Halak
2011. jan. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát ennyi értelmes válasz is milyen rég volt nem? :D Miből is áll a csillagjegyed? 10 bolgyó, 5 aszteroida, továbbá legalább 7 absztrakt fogalom, beleértve az aszcendens-deszcendens-t is. Ezek mindegyike külön-külön a 12 csillagjegy valamelyikében áll (és nem a Napban lévő jegy az egyetlen fontos, hiába sokan csak ezt veszik alapul) és akkor még nem beszéltünk a kinai horoszkópról, ami szintén számolja az évet, a hónapot, a napot az aszcendenst és még sok mást. Ehhez jöhet még a számmisztika, ami szintén társtudománynak számit (mert ez egyes bolygókat is számok jelölik), ez szintén külön adja meg a születési dátumunkat, illetve külön a hónapot és a napot. Ez szerintem nem 114 fajta személyiséget takarhat, akárhogy is nézem és akkor még hozzátesszük, hogy az intelligencia mindig módositat bizonyos tulajdonságokat, felülemelkedhet rajtuk. Azt hogy ki illik hozzád, igy kicsit nehéz lenne megállapitani ebből a 2 jegyből, inkább azt mondanám, hogy mindenképpen egy lazább, racionálisabb tipusú karakter.
2011. jan. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Így nem lehet tanácsot adni, hogy leírja melyik a Napjegye, és mi az ascendense! A VII-es ház, mint a párkapcsolati ház az a Nyilas jegyben van. Ennek ura a Jupiter. Lehet, hogy nem Nyilas vagy Halak jegyű lesz a párja, hanem olyan ember, akinek kiemelt szinten van a Jupiterje és Nyilas vagy Halak módjára viselkedik. No de a Szűz és az Ikrek együtt :) kritika hibák észrevétele, egy kicsit megnehezíti a tartós párkapcsolatot
2011. jan. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"imádom" a tudatlan, beszükült látáskörü embereket, olyan mulatságosak, ahogy minket néznek hülyenek, amiért racionalitást látunk olyan dolgokban, amiben ők nem, ergó mindenki hülye csak ők repülők. xD


Én azért még opcionálisnak tartanám, a megmaradt két földjegyet is (bika, bak). Láttam már rá példát.

2011. jan. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!