Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika jegy + szűz aszcendens?

Bika jegy + szűz aszcendens?

Figyelt kérdés

Hozzáértőktől kérdezem, mit gondoltok az ilyen emberekről? Milyen véleményetek van?

Az ilyen emberek miben erősek jók?


2010. aug. 31. 21:39
 1/5 anonim válasza:
0%
=Bikűz
2010. szept. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

hát ha a többi fényállás, meg stb. is így engedi :), meglehetősen stabil ember lehetsz, precíz, alapos, jó munkaerő, megbízható, kitartó. Érzéked lehet pénzügyi, mezőgazdasági munkákhoz. Komoly lehetsz, fontos számodra a hűség, megbízhatóság, pontosság. Szereted a kényelmet, vágysz rá, de nehezen tudsz ellazulni, lelkiismeret furdalásod lehet, ha picit megpihensz. Meglehetősen realista és makacs lehetsz. Azt hiszed el, amit látsz, vagy ami tudományosan, ésszerűen megmagyarázható. Szeretheted az állatokat.

De mindez csak lehetőség, nagyon sok minden befolyásoló erő van még, amit ennyi adatból nem ismerhetünk.

2010. szept. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel a bika és a szűz is földjegy, ezért biztos, hogy az ilyen két lábbal áll a földön. A bikára jellemző a nőiesség, hogy nem taktikáznak, nagy biztonságigényük van, a nőiességük pedig egy bizonyos tramplisággal, vagy csúnya járással párosul. A mozgása olyan, mint ha hömpölyögne. nagyvonalúak és kedvesek, mindaddig míg összetűzésbe nem kerül velük valaki, ugyanis ellenségnek veszélyesek, de hamar túlteszi magát a vitákon. Rendkívül kitartó s hűséges. ha ez szűz aszcendensel párosul, akkor fejlett kritikai érzékkel, részletezőképességgel, bizalmatlansággal, vagy tisztaságmániával párosulhat, alig van humora.
2010. szept. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én is bika vagyok szűz aszcendenssel. Rám nem igaz, hogy két lábbal a földön...,annyira kitartónak sem érzem magam, és szkeptikus sem vagyok.

Viszont őszinte, barátságos, hűséges típus vagyok.

Nem szeretem a hazugságot, kétszínűséget.:)

2010. dec. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bika vagyok szűz aszcendenssel :D
2020. dec. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!