Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hiteles numerológust keresek?...

Hiteles numerológust keresek? Hol találok ilyet?

Figyelt kérdés
A kisfiamnak nagyon különleges a születési ideje. Szeretném megtudni a jelentését.
2011. jan. 2. 04:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hiteles "numerológust" sehol nem találsz! a numerológia egy áltudomány, kisfiad jövőjét ne csalóktól próbáld megtudni, hanem te alakitsd tanulással és szeretettel ! Sok boldogságot neki és neked is az új évben :)
2011. jan. 2. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Szia! Alapjában véve én is így állok hozzá. Mármint soha nem jutott még eszembe ilyennel foglalkozni.

De annyira érdekes a születési dátuma, hogy nem lehet nem jelentőséget tulajdonítani neki...

Szeretnék utána járni.

2011. jan. 2. 05:55
 3/14 anonim ***** válasza:

Mi lehet érdekes egy születési dátumban? Ennek semmi köze a babonákhoz! Ez nem befolyásolja a gyerek sorsát! A lányom és a menyem ugyanabban az évben,hónapoban,napon született. Mégis teljesen eltérő a természetük, a sorsuk alakulása is.

A jóslások pedig veszélyesek is. Mégha nem hisz benne valaki,tudat alatt befolyásolják őt a hallottak! Aszerint próbálja alakítani az életet! Pl. ha azt jósolják neked,hogy gyerekkorában súlyos baleset éri,akkor állandóan túlságosan vigyázol rá. Ezzel eléred,hogy Ő nem tud magára vigyázni,és valóban bekövetkezhet baleset. Nem azért mert megjósolták,hanem azért,mert te nem nevelted jól.

2011. jan. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Rég hallottam ilyen baromságot. Senki sem képes megjósolni, hogy baleseted lesz-e. Dan Millman: Erre Születtél c. könyve kell neked.
2011. jan. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Háromból hárman lehülyéznek, meg lebaromságozzák a kérdésemet. Nem értelek titeket.

Én felesleges pénzkidobásnak és kényelmetlennek sőt rondának tartom a műkörmöket, de nem megyek pocskondiázni ahhoz a kérdéshez, ahol valaki jó műkörmöst keres...


Több bántó választ nem kérek!

2011. jan. 2. 08:32
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia Kedves Kérdező!

Én sem tudok neked sajnos érdemben hasznos válasszal szolgálni, de nem azért mert hülyének nézlek!

Engem érdekkel minden ami ezotériával kapcsolatos, nyitott vagyok mindenre.

Meg írnád mikor született a kisfiad? Nagyon érdekelne!

2011. jan. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Bocs, én nem téged barmoztalak le, hanem aki összefüggésbe hozta a számmisztikát a jóslással. Mert a kettőnek nincs köze egymáshoz és a jóslás baromság. Mégegyszer mondom: Dan Millman - Erre Születtél. Vedd meg.
2011. jan. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Valami keveset értek a számmisztikáshoz, de valójában asztrológus vagyok. Írd ide a gyerek születési idejét év, hó nap óra perc és hol. De én sokkal egyszerűbbet ajánlok, vegyél számmisztikai könyvet Nagyon egyszerű. pl: 1982 10 8 Ha össze adod a születési évet, akkor megkapod hogyan éli meg saját magát. 1+9+8+2= 20= 2 Tehát a Hold, mint változó érzékeny mimóza ember. 10 az azt jelenti, hogy Vénusz uralma alatt a szépség és a harmónia érdekli. A 8-as születési nap, egy kicsit megbolygatja az egészet, mert ő a Szaturnusz, a karma bolygója.

1-es Nap 2-es Hold, 3-as Jupiter 4-es Uránusz 5-ös Merkúr 6-os Vénusz 7-es Neptunusz 8-as Szaturnusz, 9-es Mars

2011. jan. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Aki nem hisz az asztrológiában, magánügy, de mennyire meglepődne, ha elrejtett dolgokat megtudna magáról, ha ide írná a születési adatait és kérdezne
2011. jan. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8,10 kor válaszolt (mivel nincs neve, nem tudom megszólítani) Lányom menyem ugyan akkor született, mégis mások. :) de biztosan nem abban az óra percben született. És ugyan ott Azért nem hasonlítanak egymásra természetileg
2011. jan. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!