Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik jegyűek tudnak a...

Melyik jegyűek tudnak a legmélyebben besüllyedni a "depibe"?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 22:26
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Ezeket én is el tudnám mondani magamról sajnos :S
2010. dec. 31. 12:03
 22/25 anonim ***** válasza:

Az én baráti körömben az ikrek és bak csillagjegyűek tudják magukat a legkevésbé elfogadni. Volt egy periódusom, amikor egy az egyben jellemző volt rám is ez a "vizet megérinted: megrezdül" hasonlat, de valahogy kinőttem vagy a vízöntő barátom leöblítette rólam.:)

Skorpió lány

2011. jan. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Mint nyilas (mérleg asc.), azt mondanám, a nyilas. Most, nem először és tartósan annyira nem jön össze semmi az életemben, hogy iszonyú mélabús vagyok és egyedül is vagyok, és nem segít senki. Azért nem nevezem ezt depinek, mert van bennem egy csomó optimizmus, és tudom, ha vége lesz a mélabúnak, akkor minden jó lesz, ezt felejteni fogom. Ezen kívül meg nem panaszkodom, és ezért senki sem tudja milyen rossz nekem, sőt lelkesíteni tudok olyanokat, akiknek nincs ennyi bajuk és nem terhelem az én gondjaimmal. Pedig nagyon jó lenne valakivel beszélgetni és ha valaki segítene legalább néhány bíztató szóval. Na de nem bírok segítséget kérni... Senki sem tudja, hogy a nyilas depis, de az........

A többi jegy meg tud panaszkodni, ezért úgy tűnhet depressziós is... Szóval teccenek érteni?!

2011. jan. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Én bika vagyok ugyan, de leginkább mégis a víz elem jellemzői illenek rám. Nem véletlen, mivel az asc-em skorpió, és még másik 3 bólygóm a skorpióban állt születésemkor, a hold és a jupiter jegyem halak. Különben szerintem is a vízjegyek a legérzékenyebbek. És én is nagyon sírós, érzelmes, depizős vagyok, aki mindent magára vesz,és még sajnos önpusztító, és eléggé szenvedélybetegségekre hajlamos is.
2011. jan. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Munkácsi Vivien válasza:
nem tudom , de én nagyon depis vagyok, sajnos :( . de mondjuk ennek több oka is van. Egyrészt családi okok miatt is lehet, szerelmi élet, munka. De ha keveset alszol akkor is bárki jobban fel tud ingerelni. De ezekre van egy nagyon jó módszer, vannak olyan boltok hogy ilyen gyógyfűszeres ezek ilyen vitaminok tehát nem minősül gyógyszernek ( nem szoksz rá ), de a B6 is nagyon jó. Másrészt a vékonyabb emberek hamarabb és többször is lesznek depressziósak ( de ez még csak egy elmélet , nem 100% ).
2011. jan. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!