Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik jegyűek tudnak a...

Melyik jegyűek tudnak a legmélyebben besüllyedni a "depibe"?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 22:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

köszönöm szépen! kedves vagy!

Puszillak:)(K)

17/l

2010. dec. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Boldog szülinapot neked! :))

Nekem majd januárban lesz, én is lány vagyok, szintén sírós :S

2010. dec. 30. 23:29
 13/25 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem a Rák és a Skorpió.

Igaz, a Skorpiókra jellemző, hogy szinte egész életükben depressziósak, de ők mesteri módon fel tudják ezt használni, hiszen intrikusság, leleményesség és rosszindulat dolgában nem kell a szomszédba menniük, ezek pedig jó táptalajuk a depressziónak, mert egy életen át nem tudnak kijönni a maguk által maguknak okozott érzelmi kátyuból, csak ezt te nem veszed észre rajtuk, olyan jó színészek.

Tapasztalat, nem elmélet.

Egy bika.

:))

2010. dec. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
wow :D
2010. dec. 30. 23:56
 15/25 anonim ***** válasza:
szerintem én: bak jegy, skorpió aszcendens. A többi bolygóm is vagy skorpió vagy bak...(na jó, van asszem egy rák meg egy nyilas is a képletemben, nem emlékszem h pontosan melyik bolygók) ja és én is sokat sírok
2010. dec. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

skorpió vagyok, az egyik hozzászóló, és (nem akarok eltérni a tárgytól, nem is fogok, csak újrafogalmazom) nem vagyok rosszindulatú, de az tényleg igaz, hogy ha megpróbál (jogosan vagy jogtalanul) bántani egy skorpiót az többnyire nem jár jól, mert nagyon nagyon csúnyán és mélyen tud megbántani ebereket, hiszen maga is kiváló emberismerő, így nem nehéz eltalálni, mi fáj annak, aki megsebzett egy embert.

a bika csillagjegyűvel egyet értek. a vízjegyek érzelmes beállítottságúak általában; most nem akarom sarkítani, nem is fogom, csak gondoljunk arra, mi lesz, ha csak leheletnyit hozzáérsz a víz felszínéhez. Felkavarodik, hullámokat kelt. A bakokat, bevallom, sosem értettem, csakúgy, mint a szűz jegyűeket.De ahogy én tapasztaltam, sok bak jegyű barátom és ismerősöm szenved szeretet-elismeréshiányban. Ez az ő szeretet-nyelvük. Bocs a hosszú szövegért :/

2010. dec. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
amúgy az ikrek sokkal jobb színész a skorpiónál. mindketten értenek hozzá, és az kemény egy kapcsolat. ez is tapasztalat. szeretem az ikrek feleségem. és kiváló színész. én is, ő is.
2010. dec. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
én is az egyik skorpió vok. van bika barátnőm, és ő is folyton depressziós, tehát igaz lehet ez is. két szűz barátnőm van, de ők optimisták.
2010. dec. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
50%
A vízjegyűek.
2010. dec. 31. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is bak vagyok,mondjuk nem depressziós,hanem inkább önpusztító,gyűlölködő,megkeményedett,durva.20/F
2010. dec. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!