Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ki a lagmegfelelobb tarsa a...

Ki a lagmegfelelobb tarsa a skorpionak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 10:23
1 2
 11/14 anonim válasza:
Az asztrológiában, vagy a Franklinben?
2011. jan. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 cuncika<3 válasza:
100%

oroszlannal nem erdemes kezdeni...a 2 jegy teljesen mas hullamhosszon van...

>az oroszlannak max a 2.helyen lehetunk, m neki a baratai a mindene...es ezt persze a skorpio nem birja elviselni

>az oroszlan nem kepes megerteni a skorpio erzekeny lelket, hisz az osszes jegy kozul o a legerzekenyebb...

2011. jan. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Szerintem sem lehet általánosítani, de leírom az én tapasztalatomat.

Skorpió lány vagyok, és engem egy bika jegyű férfinél nem varázsolt el még jobban senki (lelki és testi erő, rejtett és nem hivalkodó személyiség, áldozat- és tettrekészség).

Egy rák jegyű férfival tapasztalatom, hogy jóleső volt a hatalmas rajongása és udvariassága, de több és kitartóbb tartalomra lett volna szükségem emögött. Továbbá nem volt olyan intuitív mint én és többször kellett elmagyaráznom az érzelmeimet mint szerettem volna.


De szerintem a legfontosabb az értékrend, hogy az egyezik-e.

2013. jan. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Saját tapasztalatom tudom megosztani (Skorpió meleg fiúként-meleg fiúval kapcsolat)!!!!


Rák: önző és csak magára figyel. Nem foglalkozik veled és nyávog egyfolytában. Hatalmas érzelmi kilengések vannak, ami nagyon idegesítő! Kerüld ha teheted!


Bak: nagy pórázt kell adni neki, állandóan megcsalna és bulizna.Szex jó, de nem kreatív!


Ikre: nagyon jó vele enni és szexelni, de életképtelen kapcsolat.


Skorpió: fantasztikus vele a szex, olyan mint egy harc, nagyon találékony és kreatív. Szexben kielégíti a vágyaidat, de nagyon lenézz és hatalmas egoval rendelkezik.


Oroszlán: Fújjj, soha többé, hatalmas ego, hatalmas önbecsülés, nulla érzelem. Csak és kizárólag a külsődet nézi.


Mérleg: Hát, kilehet velük jönni, de kapcsolatot nem ajánlom, szeretsz vele beszélgetni,mert jó, de a szex nem valami jó!


Bak: állandó veszekedés és nézeteltérés (szexet nem tudom)


Nyilas: hanyagold, hasonló mint az oroszlán (szexet nem tudom)


Bika: fantasztikus, ő a megfelelő!!!! Mindig figyel rád és óv téged, biztonságot ad az életedben. Ebben a kapcsolatban ,nem kell erősnek mutatnod magad, te is megpihenhetsz és elfogad téged ahogy vagy. A reggeli óráktól kezdve éjszakai lefekvésig figyel rád! :-D


Szűz: Cuki, nagyon cuki! Kedves, szorgalmas nagyon sokat dolgozik, de teljesen lenyűgöz az egyszerűségével. Sokat kell harcolni egy Skorpiónak, hogy megkaphassa. Ő az aki nem engedi magát könnyen. Adni kell neki egy nagyobb pórázt, de soha nem megy el és soha nem csal meg. Vonzód őt valamiért és ő is vonz téged!


Halak: Vele kijössz, valamiért mindig távolság tartó ,de jó csapatot tudsz vele alkotni, soha nem árulja el a titkaid (se szexet ,se kapcsolatot nem tudom, csak barátot ismerek)


Én nem nagyon hiszek ezekben, de mégis van bennük valami! Bár néha kellemesen csalódom!

2015. ápr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!